ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

04 травня 2012
За підсумками Всеукраїнської Конференції учасників ювелірного ринку відомий політик і громадський діяч Олександра Кужель звернулася з листом до Міністра фінансів України

Міністру фінансів України
Ю.В. Колобову
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

Шановний Юрій Володимирович !

Звертаюсь до Вас, як до Міністра фінансів України, який скеровує та координує діяльність Державної податкової служби України та враховуючи катастрофічну ситуацію, що склалась у ювелірній галузі України внаслідок протиправних дій окремих чиновників Податкової служби. На межу фізичного знищення поставлено більш ніж 132 тис. громадян України, та ціла галузь, що десятки років примножувала славу держави на міжнародних ринках.

Слід зазначити, що переважна більшість суб’єктів господарювання у ювелірній галузі є платниками єдиного податку і здійснюють свою діяльність виключно у законному руслі, у тому числі, згідно норм Податкового Кодексу України, Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» та інших нормативно-правових актів.

Однак, ігноруючи доручення Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу та прямо дискредитуючи президентські ініціативи, всупереч діючому законодавству, листами Державної податкової служби України від 05.12.2011 р. №1237/8/23-50-0318 та від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217, надано роз’яснення, що фактично спотворює норми чинного законодавства, завдяки, якому суб`єкти господарювання, які здійснюють виробництво та/або торгівлю ювелірними виробами, позбавляються можливості бути платниками єдиного податку.

При цьому, Вашим першим заступником висловлено протилежну податковим роз’ясненням позицію (лист від 19.01.2012 № 31-08160-10-18/1122), за що висловлюю Вам як свою особисту вдячність, так і вдячність від учасників ринку ювелірних виробів.

Вже зараз можна констатувати, що надання податківцями роз’яснень має руйнівні наслідки. Не маючи можливість працювати, ювеліри масово згортають виробництво та переносять його у інші держави. Люди, що до цього часу працювали, поповнюють лави безробітних, а держава позбавляється податкових надходжень.

Ганебними для влади є також практика безпідставних масових тотальних перевірок, що вчиняються співробітниками податкової служби. Під час цих заходів повністю вилучається товар, що зникає у невідомому напряму і ніколи не повертається власникам. Винні у незаконних діях не несуть жодної відповідальності, безкарним залишається порушення законів України. Ці, дискредитуючи апарат державного управління факти, також сприяють знищенню вітчизняного товаровиробника, про необхідність підтримки якого неодноразово говорив Президент України.

Шляхи виправлення ситуації та збереження ювелірної галузі як складової вітчизняної економіки учасники ринка вбачають у наступному та сподіваються на Вашу особисту підтримку щодо:

  1. Законодавчого відмежування та врегулювання сфер контролю за витратами дорогоцінних металів, виробництвом та торгівлею ювелірними виробами, розмежуванням компетенції державних органів, усуненням дублювання їх контрольних функцій у частині вказаного;
  2. Термінового відкликання роз’яснень Державної податкової служби України від 05.12.2011 р. №1237/8/23-50-0318 та від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217;
  3. Порушенні службових розслідувань стосовно посадових осіб Державної податкової служби України, що підписували роз’яснення Державної податкової служби України від 05.12.2011 р. №1237/8/23-50-0318 та від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217, за результатами яких вжити заходів щодо притягнення до відповідальності таких посадових осіб;
  4. Припиненні безпідставних та репресивних дій органів державної податкової служби, підрозділів по боротьбі з економічною злочинністю МВС України по відношенню до виготовлювачів і торговців ювелірними виробами.

Всі ці заходи, вжиті негайно, ще будуть здатні зберегти ювелірну галузь України та припинять відтік матеріальних активів, які спричинені непрофесіоналізмом та відвертим лобізмом протизаконних рішень окремих чиновників, спрямованих на монополізацію ринку та знищення механізму чесної конкуренції, яка є основою ринкової економіки.

Більш ніж 132 тисячі громадян України сподіваються на Ваш особистий професіоналізм та здатність адекватно оцінювати загрози для вітчизняної економіки, що спричинені корупційними діями податківців, та висловлюють впевненість у тому, що Ваше особисте втручання розірве корупційний ланцюг, що загрожує економічній незалежності нашої держави.

Координатор громадської організації «Громадянський опір»

Кужель О.В.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP