ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

10 травня 2012
Відповідь Мін`юсту на звернення Союзу ювелірів України: листи ДПС України пройдуть правову експертизу, а позиція Мінфіну щодо визначення права малого бізнесу на єдиний податок є обов'язковою для застосування.

Сьогодні Союз ювелірів України отримав офіційну відповідь Міністерства юстиції України на звернення щодо проведення правової експертизи міжвідомчих листів Державної податкової служби України, в яких встановлюється неможливість платникам єдиного податку займатися виробництвом і торгівлею ювелірними виробами, і в подальшому визнання незаконними і відкликання цих листів.

Зокрема, лист Міністерства юстиції України від 28.04.2012 р. № 4457-0-33-12/101 «Щодо відкликання листів Державної податкової служби України від 5 грудня 2011 року № 1237/8/23-50-0318 і від 06 лютого 2012 року № 3343/7/17-1217» містить три головні моменти:

1. Мін'юстом буде проведена правова експертиза зазначених листів Державної податкової служби після отримання їх завірених копій.

2. Державна податкова служба України має право лише видавати накази організаційно-розпорядчого характеру, а також надавати усні та письмові податкові консультації (а відтак, ДПС України не має права видавати міжвідомчі листи, якими надавати роз'яснення норм Податкового Кодексу).

3. Головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної податкової політики є Міністерство фінансів України. При цьому Міністру фінансів надано право видавати обов'язкові для виконання Державною податковою службою України накази і доручення з питань спрямування та координації її діяльності.

Повний текст листа Міністерства юстиції України Ви можете завантажити тут:: сторінка 1 сторінка 2

Головний орган - Міністерство фінансів України - виклав свою позицію щодо видів діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2005, які НЕ МОЖУТЬ здійснюватися платниками єдиного податку, в листі на адресу Державної податкової служби України від 19.01.2012 р. № 31-08160-10-18/1122 «Щодо обрання спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності». Виходячи з листа Міністерства юстиції України, зазначена позиція Мінфіну повинна в обов'язковому порядку враховуватися органами державної податкової служби при прийнятті рішень про видачу свідоцтва платника єдиного податку або про відмову у видачі таких свідоцтв.

Повний текст листа Міністерства фінансів України Ви можете завантажити ТУТ.

Союз ювелірів України рекомендує всім учасникам ювелірного ринку використовувати лист Міністерства юстиції України в податкових органах та адміністративних судах, як додаткове обґрунтування правової позиції, заснованої на тому, що Міністерство фінансів України не відносить до заборонених для платників єдиного податку видів діяльність з виготовлення та/або реалізації ювелірних виробів.

З повагою,

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP