ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

19 січня 2009
Представник Мінфіну обіцяє з березня 2009 р. проводити перевірки учасників ювелірного ринку й заявляє про намір стягнути з ювелірів у держбюджет 1,5-2 мільярда (!) грн.

В інтерв'ю газеті "БИЗНЕС", №3, 19.01.2009 р., директор Департаменту державного регулювання операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та пробірного нагляду Мінфіну Василь Мельник заявив: "Думаю, в 2009 р. з ринку підуть 15-20% компаній ... На сьогоднішній день із 6 тис. ліцензіатів близько 4,5 тис. здали звіти. Інші або здають ліцензії, або вичікують. Приблизно в березні за підсумками цієї роботи будуть проводитися спільні перевірки співробітниками уповноважених органів і нашого Департаменту. Припускаю, що завдяки впровадженню звітності держбюджет додатково одержить 1,5-2 млрд грн."

Простий перерахунок на кількість учасників ювелірного ринку свідчить про те, що в середньому на частку кожного підприємця припадає від 225 до 300 тисяч гривень із обіцяної представником Мінфіну суми надходжень у держбюджет. Як це можливо з урахуванням того, що в сфері малого й середнього бізнесу (а це понад 90% учасників ювелірного ринку) жодні штрафи або санкції, передбачені законодавством, не наближаються до таких показників? Або можна припустити, що органи контролю мають намір вилучати в підприємців ювелірні вироби на мільярдні суми? Тоді на якій підставі? За будь-якого можливого варіанту підприємцям є про що задуматися.

 За повідомленнями з м. Києва та м. Харкова, місцеві УБзЕЗи вже активно проводять перевірки учасників ювелірного ринку.

Союз Ювелірів України планує в лютому-березні 2009 року провести для учасників ювелірного ринку в регіонах України групові консультації (семінари), на яких роз'яснити підприємцям багато питань, пов'язані з державним контролем над сферою ювелірного виробництва й торгівлі. Графік групових консультацій опублікований на нашому веб-сайті http://www.juvelir.org.ua .
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP