ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

11 травня 2012
Звернення Союзу ювелірів України з приводу пропозицій до законопроекту №9661-д, внесених органами виконавчої влади

Як стало відомо, Кабінетом Міністрів України, Міністерством фінансів України, Державною податковою службою України були схвалені пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» (реєстр. №9661-д від 17.02.2012 р.).

Зокрема, ці пропозиції спрямовані на обмеження права виготовлювачів і торговців ювелірними виробами бути платниками єдиного податку. У разі прийняття Верховною Радою України цих пропозицій фізичні особи-підприємці – учасники ювелірного ринку не матимуть права обирати І або ІІ групу платників єдиного податку. Маючи право перебувати тільки на ІІІ групі платників, учасники ювелірного ринку не зможуть обирати ставку єдиного податку, а автоматично сплачуватимуть його за ставкою 5%. Крім того, пропонується зобов`язати платників єдиного податку – учасників ювелірного ринку застосовувати реєстратори розрахункових операцій при здійсненні розрахунків за відвантажені товари та надані послуги.

Подібне регулювання діяльності платників єдиного податку не передбачене для жодного іншого виду господарської діяльності!

Союз ювелірів України вважає, що зазначені пропозиції дискримінують малий ювелірний бізнес по відношенню до інших суб`єктів малого підприємництва – платників єдиного податку та не відповідають ст. 22 Конституції України.

Також Союз ювелірів України наголошує на значних порушеннях встановлених законом регуляторних процедур з боку органів виконавчої влади при внесенні зазначених пропозицій на розгляд Верховної Ради України. Вважаємо, що ці пропозиції не можуть бути розглянуті в парламенті без широкого громадського обговорення.

Підкреслюємо, що включення до законопроекту №9661-д та розгляд у Верховній Раді України зазначених урядових пропозицій буде суперечити також вимогам щодо підготовки законопроектів до другого читання, встановленим згідно з Законом України «Про Регламент Верховної Ради України».

Тому ці пропозиції повинні бути відхилені Комітетом ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики та відкликані Кабінетом Міністрів України, Мінфіном та ДПС України.

Союз ювелірів України звернувся з приводу зазначених пропозицій та порядку їх внесення на розгляд парламенту до співавторів законопроекту №9661-д - Голови Комітету ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики В.Ю. Хомутинніка та народного депутата О.А. Царьова, а також Прем`єр-міністра України М.Я. Азарова, Міністра фінансів України Ю.В. Колобова, вищого керівництва Державної податкової служби України, Голови Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України В.В. Макеєнка.

Звернення до Голови Комітету ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики В.Ю. Хомутинніка сторінка 1 сторінка 2

Звернення до народного депутата України О.А. Царьова сторінка 1 сторінка 2

Звернення до Голови Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України В.В. Макеєнка сторінка 1 сторінка 2

Звернення до Прем`єр-міністра України М.Я. Азарова сторінка 1 сторінка 2

Звернення до Міністра фінансів України Ю.В. Колобова сторінка 1 сторінка 2

Звернення до Заступника Голови Державної податкової служби України А.П. Ігнатова сторінка 1 сторінка 2

Просимо учасників ювелірного ринку підтримати звернення Союзу ювелірів України та терміново направити листи аналогічного змісту вказаним вище адресатам. Текстовий файл зі зразком звернення Ви можете відкрити ТУТ.

З повагою,

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP