ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

16 травня 2012
Мінфін: ювелірам - тільки ІІІ група «спрощенців». А чи з застосуванням касових апаратів, чи без, хай вирішить парламент

За повідомленнями, що надходять до Союзу ювелірів України, вчора в Міністерстві фінансів України відбулася нарада з питання законодавчого визначення права малих виробників і торговців ювелірними виробами бути платниками єдиного податку в законопроекті № 9661-д «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм».

Позиція Мінфіну, висловлена ​​на нараді, залишається незмінною: виробники і торговці ювелірними виробами повинні бути платниками єдиного податку лише ІІІ групи за ставкою 5%. Що ж стосується застосування ними реєстраторів розрахункових операцій, то пропозиції про застосування або незастосування учасниками ювелірного ринку РРО повинні бути розглянуті на пленарному засіданні Верховної Ради України та за результатами прийнято відповідне рішення.

Можна легко передбачити, яке рішення прийме Верховна Рада України при розгляді пропозицій про застосування або незастосування РРО платниками єдиного податку - учасниками ювелірного ринку, враховуючи те, що, починаючи з 1995 року, парламент неодноразово розширював сферу застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Є ймовірність того, що законопроект № 9661-д з урахуванням урядових пропозицій буде розглянутий Верховною Радою України у другому читанні на пленарному тижні 22-25 травня 2012 року.

Союз ювелірів України закликає учасників ювелірного ринку терміново направити телеграми до профільного Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Державної податкової служби України, в яких висловити протест проти введення обмежень на застосування спрощеної системи оподаткування виробниками і торговцями ювелірними виробами.

Детальніше про відправку телеграм читайте на сайті Союзу ювелірів України: http://www.juvelir.org.ua/index.php?news=325.

Зі свого боку Союз ювелірів України вже звернувся до профільного та регламентного комітетів Верховної Ради, Уряду, Мінфіну та ДПС України з приводу зазначених пропозицій до законопроекту №9661-д. Читайте про це на http://www.juvelir.org.ua/index.php?news=321.

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP