ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

18 травня 2012
Проблема застосування законного права малого ювелірного бізнесу на єдиний податок обговорювалася на Всеукраїнському З'їзді малого та середнього бізнесу

17 травня 2012 в «Українському домі» відбувся Всеукраїнський З'їзд малого та середнього бізнесу, в якому взяли участь представники Союзу ювелірів України, підприємці сфери ювелірного виробництва і торгівлі з Києва, Волинської, Дніпропетровської, Київської, Хмельницької областей.

У виступах багатьох учасників З'їзду говорилося про те, що оператори ювелірного ринку - найактивніші у відстоюванні своїх прав і єдині, хто бореться за своє законне право працювати на єдиному податку.

Про конфлікт між учасниками ювелірного ринку і Державною податковою службою України, яка своїми листами, всупереч Податковому Кодексу, скасовує законне право бути платниками єдиного податку виробникам і торговцям ювелірними виробами, про тиск на малий ювелірний бізнес і пропозиції ДПС України та Мінфіну до законопроекту № 9661-д доповідав президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб.

На виступи були записані 44 делегати З'їзду, і було нереально всім надати слово. Тому для того, щоб делегати З'їзду почули позицію самих підприємців - учасників ювелірного ринку, Дмитро Видолоб попросив Президію і зал за рахунок часу свого виступу надати слово підприємцю Лучіі Рудянській (м. Біла Церква, Київська обл.) - активістці Форуму Союзу ювелірів України.

За результатами обговорень делегати З'їзду прийняли за основу проект Резолюції, в якій, зокрема, прийняті рішення:

  • - Звернутися до Президента України з вимогою припинити практику системних порушень Державною податковою службою України законодавства шляхом збільшення обов'язків та звуження прав платників податків, визначених Податковим Кодексом України;
  • - Звернутися до Голови Верховної Ради України та до голів парламентських фракцій щодо першочергового розгляду парламентом законопроекту «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм», реєстр. № 9661-д від 17.02.2012 р.. Даний пункт Резолюції президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб запропонував доповнити словами: «з урахуванням права малого ювелірного бізнесу вибирати І, ІІ, ІІІ та IV групу платників єдиного податку».

На З'їзді не були присутні керівники Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, Міністерства фінансів та Державної податкової служби України. Тому виступи делегатів від Союзу ювелірів України проходили в колі однодумців, а атмосфера З`їзду нагадувала в більшій мірі обмін думками союзників у боротьбі за права підприємців, ніж дискусію навколо проблемних питань, спрямовану на їх вирішення.

Проте, у залі знайшлися нечисленні делегати, які не сприйняли проблему застосування малим ювелірним бізнесом законного права на єдиний податок. В кінці запису виступу Д.В. Видолоба на З'їзді чітко чути дискусія між директором відомого виробничого ювелірного підприємства з м. Хмельницького Тетяною Рейтель і двома делегатами З'їзду, які обурювалися тим, що ювеліри винесли в зал свої проблеми.

Рештою делегатів З'їзду виступи Д.В. Видолоба і Л.М. Рудянської були зустрінуті оваціями.

Союз ювелірів України висловлює подяку Тетяні Костянтинівні Рейтель і Лучіі Миколаївні Рудянській за допомогу у відеозйомки виступів на З'їзді.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP