ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

24 травня 2012
Законопроект № 9661-д прийнято в цілому, як Закон України. Учасники ювелірного ринку мають право бути платниками єдиного податку ІІІ групи та не застосовують касові апарати.

Сьогодні Верховна Рада Україна голосами 235 народних депутатів при необхідних 226 прийняла в цілому, як Закон України, законопроект № 9661-д «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм». Проект був внесений народними депутатами України В.Ю. Хомутинніком і О.А. Царьовим.

Головне питання для учасників ювелірного ринку в даному законопроекті полягало в уточненні норми п. 291.5 ст. 291 Податкового Кодексу про право малих виробників і торговців ювелірними виробами бути платниками єдиного податку.

Проте в законопроект були включені також пропозиції Кабінету Міністрів України, спрямовані на обмеження права вибору фізичними особами-підприємцями - учасниками ювелірного ринку групи платників єдиного податку лише ІІІ групою зі ставкою податку 5% і з обов'язковим застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Дані пропозиції були сформульовані в поправках №207, №215 і №250 до законопроекту №9661-д.

Союз ювелірів України офіційно звертався до народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, Мінфіну і Державної податкової служби України щодо неприпустимості звуження існуючих прав платників єдиного податку - учасників ювелірного ринку. Ми заявляли, що прийняття поправок, внесених Кабінетом Міністрів України, буде порушенням ст. 116 Закону України «Про регламент Верховної Ради України». Позиція Союзу ювелірів України була підтримана Головним юридичним управлінням апарату Верховної Ради України, яке зробило відповідний висновок.

Союз ювелірів України зробив все можливе для забезпечення широкого інформування громадськості про спроби обмежити існуючі права малого ювелірного бізнесу на єдиний податок. Цьому сприяли і проведена Союзом ювелірів України конференція в Конгрес-холі ДПС України 25 квітня 2012 р., і виступи наших представників на Всеукраїнському З'їзді малого та середнього бізнесу, і телевізійні сюжети на телеканалах «5 канал», ТВі, Business, і публікації в популярних виданнях «БИЗНЕС» та «Дело».

Позиція Союзу ювелірів України про неприпустимість введення обов'язкового застосування касових апаратів була почута і підтримана народними депутатами України при сьогоднішньому розгляді законопроекту № 9661-д. Внесені Кабінетом Міністрів України поправки до законопроекту №215 і №250 були відхилені.

Поправка №207 про обмеження права учасників ювелірного ринку - фізичних осіб-підприємців вибору групи платників єдиного податку лише третьою групою увійшла до прийнятого закону.

Таким чином, після введення в дію Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» виготовлювачі і торговці ювелірними виробами, як юридичні особи, так і фізичні особи - підприємці, збережуть своє законне право бути платниками єдиного податку. Фізичні особи - підприємці - учасники ювелірного ринку матимуть право вибирати тільки ІІІ групу платників єдиного податку і не застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Союз ювелірів України вітає всіх учасників ювелірного ринку з ПЕРЕМОГОЮ! На жаль, не всього вдалося домогтися, але ми не зупинимося на досягнутому і докладемо всіх зусиль для того, щоб повернути фізичним особам-підприємцям - учасникам ювелірного ринку право обирати будь-яку групу платників єдиного податку.

В даний момент ми готуємо розгорнутий коментар до прийнятого закону.


З повагою,


Дмитро Видолоб
президент Союзу ювелірів України


Едуард Джумажанов
генеральний директор Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP