ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

08 червня 2012
Союз ювелірів України звертається до ДПС України та регіональних податкових органів щодо термінового відкликання листів про заборону учасникам ювелірного ринку бути платниками єдиного податку та про видачу свідоцтв платників єдиного податку

Шановні учасники ювелірного ринку України!

Міністерство юстиції України за зверненням Союзу ювелірів України провело правову експертизу листа Державної податкової служби України від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217, яким було штучно запроваджено заборону бути платниками єдиного податку виготовлювачам ювелірних виробів і торговцям ювелірними виробами, що не передбачено Податковим Кодексом України.

За результатами проведеної правової експертизи Мін`юст офіційно звернувся до Мінфіну та ДПС України щодо відкликання зазначеного листа з місць застосування та його скасування, оскільки зазначений лист не є нормативно-правовим актом, проте містить нові правові норми, не передбачені Податковим Кодексом. Цей лист ДПС України – незаконний!

Фотокопію листа Міністерства юстиції України до Союзу ювелірів України Ви можете скачати ТУТ.

7 червня 202 року Союз ювелірів України офіційно звернувся до Голови Державної податкової служби України О.В. Клименка та заступника Голови ДПС України А.П. Ігнатова. У зверненні ми вимагаємо відкликати і скасувати лист лист Державної податкової служби України від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217 та забезпечити видачу учасникам ювелірного ринку свідоцтв платника єдиного податку. Текст звернення наводимо повністю:


Вих. №206
«07» червня 2012 р.

Голові Державної податкової
служби України
О.В. Клименку
-----------------------------------------------------
пл. Львівська, 8, м. Київ, 04655, МСП


Про відкликання листа ДПС України
від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217
та видачу свідоцтв платника
єдиного податку

Шановний Олександре Вікторовичу!

Міністерством юстиції України за зверненням Союзу ювелірів України проведено правову експертизу листа ДПС України від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217 «Щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб`єктами господарювання, які здійснюють виробництво та продаж ювелірних виробів», яким були встановлені не передбачені Податковим Кодексом України заборони бути платниками єдиного податку суб`єктам господарювання, які здійснюють виробництво ювелірних виробів та/або торгівлю ювелірними виробами.

Правовою експертизою встановлено, що «цим листом фактично визначено особливості застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності окремої категорії суб`єктів господарювання, що є предметом правового регулювання статті 291 глави І розділу ХІV Податкового Кодексу України. … У разі встановлення листами нових правових норм вони підлягають відкликанню з місць застосування органом, що їх видав, та скасуванню. Враховуючи викладене, Міністерство юстиції України звернулось до Міністерства фінансів України та Державної податкової служби України з пропозицією щодо відкликання з місць застосування та скасування зазначеного листа».

Таким чином, Мін`юст визнав незаконним лист ДПС України від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Враховуючи викладене, просимо Вас терміново:

1. Відкликати та скасувати лист ДПС України від 06.02.2012 р. №3443/7/17-1217 «Щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб`єктами господарювання, які здійснюють виробництво та продаж ювелірних виробів».

2. Дати доручення територіальним органам державної податкової служби відкликати рішення про відмову у видачі свідоцтва платника єдиного податку суб`єктам господарювання, які здійснюють виробництво ювелірних виробів та/або продаж ювелірних виробів.

3. Забезпечити видачу свідоцтв платника єдиного податку заявникам - суб`єктам господарювання, які здійснюють виробництво ювелірних виробів та/або продаж ювелірних виробів, відповідно до поданих ними заяв про застосування спрощеної системи оподаткування.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України                         Д.В. Видолоб

8 червня Союз ювелірів України офіційно звернеться до державних податкових служб в АР Крим, областях України, містах Києві та Севастополі щодо термінового врегулювання проблем навколо застосування учасниками ювелірного ринку спрощеної системи оподаткування та про необхідність видати заявникам – виготовлювачам ювелірних виробів і торговцям ювелірними виробами нових, безстрокових свідоцтв платника єдиного податку.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP