ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

05 лютого 2009
Активність учасників ювелірного ринку перевершила всі сподівання. Під час "гарячої лінії" з Головою Держкомпідприємництва О.В. Кужель половина всіх звернень надійшла від ювелірів з багатьох регіонів України.

Сьогодні в редакції газети "БИЗНЕС" з 14:00 до 16:00 відбулася "гаряча лінія" з Головою Держкомпідприємництва України Олександрою Кужель.

Із загального числа 66 дзвінків на "гарячу лінію" половина, тобто 33 звернення, надійшли від учасників ювелірного ринку з АР Крим, Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької областей, міст Києва та Севастополя.

За результатами "гарячої лінії" було визначено, що перше місце серед проблем малого та середнього бізнесу в Україні займає звітність, запроваджена наказом Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 для учасників ювелірного ринку. Адже 37% від загального числа звернень на "гарячу лінію" були присвячені саме цій проблемі.

Олександра Кужель підкреслила, що звітність про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням не буде скасована взагалі (для цього необхідне внесення змін до закону, за які повинні проголосувати 226 народних депутатів України - прим. СЮУ). Проте, форма звіту та порядок його складання будуть змінені, щоби звітність була зручною для підприємців.

Голова Держкомпідприємництва О.В. Кужель повідомила, що з Союзом Ювелірів України домовлено про створення робочої групи щодо перегляду наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 та заплановано провести зустріч з Першим заступником Міністра фінансів України Ігорем Уманським, під час якої обговорити питання звітності.

Про результати "гарячої лінії" читайте в статті "Александра Кужель, председатель Госкомпредпринимательства: "Перевести всю страну на единый налог невозможно", опублікованої в газеті "БИЗНЕС", №6, 2009 р., с. 14-17, або на сторінці цього сайту "Матеріали в засобах масової інформації".

Висока активність учасників ювелірного ринку, які взяли участь у роботі "гарячої лінії" з О.В. Кужель, свідчить про велику підтримку діяльності Союзу Ювелірів України щодо перегляду наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894.

До речі, після "гарячої лінії" з О.В. Кужель з веб-сайту Мінфіну остаточно зникли всі бази даних ліцензіатів, що здійснюють операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням. До цього часу на сайті залишалася інформація про найменування суб`єктів господарювання, види діяльності, які вони провадять, а також реквізити виданих Мінфіном ліцензій.

Дані про домашні адреси та телефони підприємців були зняті з веб-сайту Мінфіну у грудні 2008 року.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP