ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

26 червня 2012
ДПС України відмовляється визнавати право малого ювелірного бізнесу на єдиний податок у першому півріччі 2012 року і готує узагальнюючу податкову консультацію

Сьогодні Державна податкова служба України планує затвердити наказом узагальнюючу податкову консультацію (за текстом оригіналу - «узагальнююче податкове роз'яснення» про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктами господарювання, що здійснюють виробництво та продаж ювелірних виробів.

Завантажити текст Ви можете ТУТ.

Згідно з проектом «роз'яснення» ДПС України не визнає право виробників і торговців ювелірними виробами бути платниками єдиного податку до 1 липня 2012 року, тобто до введення в дію Закону України від 24.05.2012 р. № 4834-VI «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм ».

При цьому, ДПС України планує пов'язати перехід фізичних осіб-підприємців - учасників ювелірного ринку на третю групу платників єдиного податку з порядком подання відповідної заяви не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.

Таким чином, на думку ДПС України, фізичні особи-підприємці зможуть перейти на третю групу платників єдиного податку не раніше, ніж з четвертого кварталу 2012 року, а до цього моменту вони є платниками на загальних підставах.

Вчора, 25 червня, Союз ювелірів України направив свої зауваження до проекту «податкового роз'яснення». Завантажити текст зауважень Ви можете ТУТ.

Однак існує майже 100% вірогідність затвердження «узагальнюючого податкового роз'яснення» в редакції, запропонованій ДПС України. В такому разі Союз ювелірів України домагатиметься скасування даного «роз'яснення», як такого, що суперечить законодавству.

Тому Союз ювелірів України заявляє про необхідність продовження боротьби за законне право учасників ювелірного ринку бути платниками єдиного податку та готовий вести цю боротьбу. Союз ювелірів України закликає всіх зацікавлених учасників ювелірного ринку надати максимальну допомогу і підтримку!

Також закликаємо всіх ставати повноправними учасниками Союзу ювелірів України. Інформацію про вступ до Союзу Ви знайдете ТУТ.

З повагою,

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP