ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

07 лютого 2009
Держкомпідприємництво рекомендує Мінфіну за участю Союзу Ювелірів України терміново здійснити перегляд наказу від 07.07.2008 р. №894, яким було запроваджено звітність про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням.

Сьогодні Голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель направила до Міністерства фінансів України лист, у якому проінформувала про результати опрацювання поданого Союзом Ювелірів України звіту про про альтернативне базове відстеження результативності дії наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2008 № 894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання» та рекомендувала Мінфіну терміново внести зміни до цього наказу.

Очевидно, появі цього листа Голови Держкомпідприємництва сприяла значна громадська підтримка діяльності Союзу Ювелірів України щодо перегляду наказу Мінфіну №894, висловлена багатьма учасниками ювелірного ринку під час "гарячої лінії" з Олександрою Кужель, що відбулася в редакції газети "БИЗНЕС" 5 лютого 2009 р.

Текст листа наводимо повністю.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11
тел. (044) 285-05-55, факс 254-43-93
  e-mail: mail@dkrp.gov.ua

 

від 07.02.09946

на №______  від_________

Міністерство фінансів

України

Про внесення змін

до наказу Мінфіну

Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва здійснено опрацювання наданого Союзом Ювелірів України звіту про альтернативне базове відстеження результативності дії наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2008 № 894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання».

За результатом опрацювання встановлено, що наказ Міністерства фінансів України від 07.07.2008 № 894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання» потребує внесення відповідних змін в частині визначеної у звіті проблематики.

Враховуючи викладене, Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва пропонує Міністерству фінансів терміново здійснити перегляд зазначеного наказу за участі Союзу Ювелірів України з метою його доопрацювання та внесення відповідних змін.

Невжиття зазначених заходів, відповідно до статті 27 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» слугуватиме підставою для прийняття Держкомпідприємництвом рішення про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Міністерством фінансів України.

Додаток: - звіт про альтернативне базове відстеження результативності дії наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2008 № 894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання» на 16 арк.

 

Голова О. Кужель    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP