ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

01 жовтня 2012
Союз ювелірів України виступає проти запровадження обов`язку для фізичних осіб-підприємців застосовувати касові апарати та безспірного списання коштів з рахунків платників податків.

Шановні учасники ювелірного ринку!

Ще місяць тому Союз ювелірів України попереджав Вас про можливі нові спроби запровадити обов`язок для фізичних осіб-підприємців застосовувати реєстратори розрахункових операцій (http://www.juvelir.org.ua/index.php?news=393 ).

Зараз така нова спроба втілена у підготовленому, поданому і розглянутому Кабінетом Міністрів України проекті Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів».

У найближчий час цей законопроект може бути внесений Урядом на розгляд Верховної Ради України. Сьогодні у м. Києві підприємці вже провели мітинг проти прийняття цього закону.

Основні положення законопроекту, які зачіпають інтереси малого та середнього ювелірного бізнесу полягають у наступному:

  • 1) тільки фізичні особи-підприємці першої та другої груп матимуть право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій. Фізичні особи-підприємці третьої та п`ятої груп будуть зобов`язані застосовувати РРО;
  • 2) керівники податкових органів отримають право самостійно приймати рішення про безспірне списання з рахунків платників податків суми податкової заборгованості, якщо така заборгованість не перевищуватиме розміру 100 мінімальних зарплат;
  • 3) скарги платників податків, подані до податкових органів щодо визнання недійсними податкових повідомлень – рішень (рішень) не звільнятимуть від обов’язку сплатити нараховані грошові зобов’язання та не зупинятимуть застосування права податкової застави і надіслання податкових вимог. Проте, подані скарги зупинятимуть стягнення грошових зобов’язання, зазначеного у податковому повідомленні – рішенні, що оскаржується, та нарахованої на вказане податкове зобов’язання пені до закінчення процедури адміністративного оскарження.

У ДПС України не приховують, що нав`язування учасникам ювелірного ринку касових апаратів має сприяти запровадженню нового податку на розкіш: «Законопроект спрямований на встановлення більш жорстких вимог до застосування РРО підприємствами групи luxury (а саме реалізаторів коштовних годинників, ювелірних виробів, коштовної побутової техніки тощо), - йдеться в офіційному повідомленні на сайті ДПС України, - За словами фахівців податкової, таке нововведення стане першим кроком до запровадження податку на розкіш.»

Союз ювелірів України виступає проти запровадження обов`язку для фізичних осіб-підприємців застосовувати касові апарати та безспірного списання коштів з рахунків платників податків і вважає за необхідне поліпшити, а не погіршити умови роботи скаржників, які незгодні з податковими повідомленнями-рішеннями та іншими рішеннями податкових органів.

Тому Союз ювелірів України звертається до Голови Верховної Ради України В.М. Литвина, Голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики В.Ю. Хомутинніка, Прем`єр-Міністра України М.Я. Азарова, Міністра фінансів України Ю.В. Колобова, Міністра юстиції України О.В. Лавриновича, Голови Держпідприємництва України М.Ю. Бродського щодо неприйнятності для малого ювелірного бізнесу запропонованих у законопроекті норм.

Закликаємо весь малий ювелірний бізнес підтримати позицію Союзу ювелірів України, не бути осторонь та надавати всю необхідну допомогу для того, щоби законодавчі ініціативи, які можуть негативно вплинути на розвиток малого та середнього ювелірного бізнесу, ніколи не стали нормами законів України.

З повагою,
Президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
Генеральний директор
Союзу ювелірів України
Е.Р. Джумажанов

Текст законопроекту

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP