ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

03 жовтня 2012
Запровадження касових апаратів для «спрощенців» та безспірного списання податкового боргу переноситься на період після виборів

Шановні учасники ювелірного ринку!

Союз ювелірів України інформував Вас про наміри влади запровадити обов`язок фізичних осіб-підприємців третьої групи застосовувати реєстратори розрахункових операцій, безспірне списання донарахованих сум податків і штрафних (фінансових) санкцій з рахунків платників податків без рішення суду та інші новації (http://juvelir.org.ua/index.php?news=401 ).

Численні звернення Союзу ювелірів України та багатьох інших громадських об`єднань підприємців, а також проведена 1 жовтня у Києві акція протесту зробили свою добру справу.

Після проходження всіх погоджень з проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів» були вилучені норми, якими передбачалося встановити, що:

  • 1) тільки фізичні особи-підприємці першої та другої груп мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій. Фізичні особи-підприємці третьої та п`ятої груп зобов`язані застосовувати РРО;
  • 2) керівники податкових органів мають право самостійно приймати рішення про безспірне списання з рахунків платників податків суми податкової заборгованості, якщо така заборгованість не перевищує розміру 100 мінімальних зарплат;
  • 3) скарги платників податків, подані до податкових органів щодо визнання недійсними податкових повідомлень – рішень (рішень) не звільняють від обов’язку сплатити нараховані грошові зобов’язання та не зупиняють застосування права податкової застави і надіслання податкових вимог. Проте, подані скарги зупиняють стягнення грошових зобов’язання, зазначеного у податковому повідомленні – рішенні, що оскаржується, та нарахованої на вказане податкове зобов’язання пені до закінчення процедури адміністративного оскарження.

Кабінет Міністрів України вже зареєстрував у Верховній Раді два законопроекти, жодним з яких ці норми не передбачені:

В Уряді добре розуміють, що напередодні виборів до Верховної Ради прийняття подібних норм спричинило б новий Податковий Майдан зразку 2010 року і вкрай підірвало б репутацію певних політичних сил. За останні дні підприємці та їх об`єднання продемонстрували дуже високий рівень мобілізації та готовності до масових акцій проти прийняття норм, які можуть погіршити становище малого бізнесу в Україні.

У разі, якби ці норми не були вилучені з тексту законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо подальшого удосконалення адміністрування податків і зборів», безсумнівно відбувся би новий Податковий Майдан. Союз ювелірів України морально готовий до такого розвитку подій і тому вжив заходів для оперативної мобілізації ресурсів, необхідних для забезпечення таких акцій.

Підприємцям не можна розслаблятися! У Державній податковій службі України продовжується робота по лобіюванню запровадження касових апаратів для «спрощенців» та безспірного списання податкового боргу. Всі розуміють, що для податківців це є важіль, за допомогою якого можна створити новий механізм адміністративного та фіскального тиску на малий і середній бізнес.

Як очікувалося ще влітку, законопроект, в якому будуть передбачені такі негативні норми, з`явиться після завершення парламентських виборів, а саме – у листопаді – грудні 2012 року. А тому основна робота по недопущенню запровадження касових апаратів для «спрощенців» та безспірного списання податкового боргу ще попереду.

З повагою,
Президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
Генеральний директор
Союзу ювелірів України
Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP