ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

17 листопада 2012
Відбулося громадське обговорення законопроекту №11404 «Про внесення змін до статті 296 Податкового кодексу України щодо посилення контролю за обігом товарів іноземного виробництва»

16 листопада 2012 року на засіданні Ради ВГО «Фортеця» під головуванням обраного народного депутата України Оксани Продан відбулося громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до статті 296 Податкового кодексу України щодо посилення контролю за обігом товарів іноземного виробництва» (реєстр. №11404 від 07.11.2012 р.).

В обговоренні взяли участь лідери всеукраїнських, регіональних та галузевих громадських організацій та асоціацій – члени Ради ВГО «Фортеця», виступав президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб.

За результатами обговорення були визнані неприйнятними положення законопроекту №11404, згідно з якими пропонується запровадити для фізичних осіб – платників єдиного податку першої – третьої груп обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу товарів іноземного виробництва, що підпадають під визначення груп 71, 84, 85 та 91 УКТ ЗЕД; передбачається зобов’язати платників єдиного податку першої i другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками ПДВ, вести облік витрат на придбання вищевказаних товарів іноземного виробництва. При цьому пропонується визначити обов`язковим документом для ведення такого обліку завірену декларантом копію митного документу, у відповідності до якого товар було ввезено на митну територію України у митному режимі імпорту.

Радою ВГО «Фортеця» було прийняте рішення направити звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, інших громадських об`єднань щодо недоцільності прийняття законопроекту №11404 як Закону України.

Підготовку таких звернень доручено членам Ради ВГО «Фортеця» Д.В. Видолобу (Союз ювелірів України) та О.О. Сніховському (Асоціація Хмельницьких ринків).

Нагадаємо, що 12 листопада 2012 року Союз ювелірів України направив звернення щодо неприйнятності положень законопроекту №11404 для учасників ювелірного ринку на адресу Прем`єр-Міністра України М.Я. Азарова та Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики В.Ю. Хомутинніка (подробиці читайте тут: http://juvelir.org.ua/index.php?news=419).

На даний час законопроект №11404 опрацьовується в профільному Комітеті Верховної Ради.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP