ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

20 грудня 2012
Запровадження обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій та обліку придбаних товарів для «спрощенців», які торгують ювелірними виробами іноземного виробництва, скасовується

Шановні учасники ювелірного ринку!

Союз ювелірів України неодноразово звертався до Кабінету Міністрів України та Верховну Раду України з приводу проблемного проекту Закону України від 07.11.2012 р. №11404 «Про внесення змін до статті 296 Податкового кодексу України щодо посилення контролю за обігом товарів іноземного виробництва».

Цим законопроектом, зокрема, було передбачено:

1) запровадити для фізичних осіб - платників єдиного податку першої - третьої груп обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу товарів іноземного виробництва - ювелірних виробів (група 71 УКТ ЗЕД) та годинників наручних, кишенькових з корпусами, виготовленими з дорогоцінних металів або металів, плакованих дорогоцінними металами (Група 91 УКТ ЗЕД);

2) зобов'язати платників єдиного податку першої і другої груп, а також платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками ПДВ, вести облік витрат на придбання вищевказаних товарів іноземного виробництва. При цьому пропонується визначити обов'язковим документом для ведення такого обліку завірену декларантом копію митного документа, відповідно до якого товар був ввезений на митну територію України у митному режимі імпорту.

Союз ювелірів України у своєму зверненні до Кабінету Міністрів України просив «відкликати законопроект №11404, провести його громадське обговорення, подати його, як проект регуляторного акту, на погодження Держпідприємництву, після чого прийняти рішення щодо доцільності внесення цього законопроекту на розгляд Верховної Ради України».

Звернувшись до вищих органів державної влади з приводу проблемного законопроекту №11404, Союз ювелірів України для ознайомлення учасників ювелірного ринку здійснив та опублікував аналіз норм цього законопроекту (див. на http://www.juvelir.org.ua/index.php?news=417 ).

За участю представників Союзу ювелірів України проблема законопроекту №11404 була піднята на телебаченні (див. на http://www.juvelir.org.ua/index.php?news=425 ).

Союз ювелірів України взяв активну участь у громадському обговоренні даного законопроекту (див. на http://www.juvelir.org.ua/index.php?news=423 ) і в підготовці звернень від імені Всеукраїнської громадської організації «Фортеця», до якої входять провідні асоціації та громадські об'єднання підприємців та роботодавців сфери малого та середнього бізнесу.

В результаті проведеної роботи законопроект №11404 не був розглянутий Верховною Радою України. У листі Міністерства фінансів України від 13.12.2012 р. №31-08160-10-10/29358 на адресу Союзу ювелірів України повідомляється, що законопроект №11404 від було відкликано з Верховної Ради України.

Читати повний текст листа Мінфіну України

Таким чином, завдяки відкликанню з Верховної Ради України законопроекту №11404 проблема введення обов'язкового застосування платниками єдиного податку реєстраторів розрахункових операцій та ведення ними обліку витрат на придбання товарів була позитивно вирішена на певний період.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP