ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

27 березня 2009
Великі зміни в системі державного контролю за ювелірною галуззю! Введено в дію новий порядок проведення Державною пробірною службою перевірок щодо дотримання законодавства України при здійсненні операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням. Пропозиції Союзу Ювелірів України враховані практично на 100%.

Офіційно:

Сьогодні введено в дію наказ Міністерства фінансів України від 22.12.2008 р. №1519 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення перевірок щодо додержання законодавства України при здійсненні операцій з дорогоцінними металлами і дорогоцінним камінням», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16.03.2009 р. за №239/16255.

Втратили чинність затверджені наказом Міністерства фінансів України від 18.05.2001 р. №240 наступні акти:

- Інструкція про порядок проведення перевірок щодо додержання чинного законодавства при виконанні операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням;

- Положення про здійснення державного пробірного контролю за якістю ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, призначених для реалізації суб'єктам господарювання;

- Порядок відбирання проб сировини, матеріалів, брухту і відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння і вилучення зразків ювелірних та побутових виробів в організаціях, що перевіряються.

Згідно введеного в дію наказу Мінфіну від 22.12.2008 р. №1519 затверджено новий порядок проведення Державною пробірною службою перевірок щодо дотримання законодавства України при здійсненні операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням.

Обговорення, прийняття та введення в дію нового порядку відбувалося протягом майже півтора року – з листопада 2007 р. до березня 2009 р.. За цей період Союзом Ювелірів України було опрацьовано три різні проекти відповідних регуляторних актів, розроблених Мінфіном, та вносилися пропозиції та зауваження до їх положень. Останній проект нового порядку проведення Державною пробірною службою перевірок діяльності суб`єктів господарювання обговорювався під час узгоджувальної наради в Держкомпідприємництві 5.12.2008 р.

У результаті проведеної багатомісячної роботи принципові пропозиції та зауваження Союзу Ювелірів України щодо наказу Мінфіну від 22.12.2009 р. №1519 фактично враховані майже на 100%.

Крім того, у зв`язку з втратою чинності наказу Мінфіну від 18.05.2001 р. №240, щодо порядку відбору зразків продукції та проведення експертиз діють прямі норми статей 13, 14, 15, 16 та 17 Закону України від 05.04.2007 р. «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

«Новий порядок проведення перевірок та обстежень суб`єктів господарювання Державною пробірною службою - це майже ідеальний результат тривалої роботи, коли максимально захищені законні права суб`єктів господарювання і при цьому забезпечені всі можливості для ефективного контролю за діяльністю учасників ювелірного ринку, що має на меті не допустити поширення на ринку неякісних або фальсифікованих ювелірних виробів», - вважає Президент Союзу Ювелірів України Дмитро Видолоб.

Апарат Союзу Ювелірів України готує до публікації на веб-сайті www.juvelir.org.ua детальні роз`яснення змін, які відбулися в порядку проведення Державною пробірною службою перевірок щодо дотримання законодавства України при здійсненні операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням.

Додаткову інформацію Ви можете отримати в розділі "Консультації та семінари" на цьому сайті.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP