ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

18 січня 2013
З 15 січня 2013 року набрала чинності нова редакція Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

У зв`язку з набранням чинності змін до Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» уточнено норму частини 2 статті 4, згідно з якою всі суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що займаються операціями з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням, ювелірними виробами з них, виробами та матеріалами, що містять дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння, проводять їх облік за встановленим порядком і подають звітність.

Відповідно до закону затверджено нову редакцію Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння згідно з наказом Міністерства фінансів України від 28.11.2012 р. № 1230, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2012 р. за №2191/22503. Нова редакція замінила попередню Інструкцію, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 06.04.1998 р. №84.

Нова редакція Інструкції розроблялася у Державній пробірній службі України задовго до набрання чинності змін до Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними».

На стадії розробки цієї Інструкції у 2011-2012 роках Союзом ювелірів України детально вивчалися та аналізувалися всі запропоновані норми і подавалися відповідні зауваження та пропозиції. Ряд суттєвих пропозицій Союзу ювелірів України було враховано у остаточному варіанті нормативно-правового акту.

Наказ Міністерства фінансів України від 28.11.2012 р. №1230 «Про внесення змін до Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння» офіційно опублікований і набрав чинності з 15 січня 2013 року.

Оскільки норми даного наказу Мінфіну безпосередньо впливають на порядок здійснення суб`єктами господарювання операцій з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням та виробами з них, Союз ювелірів України пропонує учасникам ювелірного ринку вивчити та обговорити його положення на семінарах у різних містах України, які будуть проводитися з 24 січня 2013 року.

Графік і програма семінарів Союзу ювелірів України будуть розміщені на нашому веб-сайті www.juvelir.org.ua.

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP