ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

30 березня 2009
Уряд скасував заборону на вивезення з України дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння як давальницької сировини з метою виготовлення за кордоном ювелірних виробів.

Офіційно:

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2009 р. №269 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" було визнано такою, що втратила чинність, Постанову Кабінету Міністрів України від 30.09.1996 р. №1429 "Про тимчасове обмеження вивезення давальницької сировини для вироблення окремих видів готової продукції".

Впродовж понад 12 років - з 1996 до 2009 р.р. - діяла заборона на вивезення з України дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння як давальницької сировини з метою виготовлення за кордоном ювелірних виробів, запроваджена згідно Постанови Кабміну №1429. Відтепер цю заборону скасовано.

Союз Ювелірів України підтримує це рішення Уряду, оскільки його результатом повинно бути скорочення обсягів контрабанди та нелегального обігу ювелірних виробів, а також розвиток міжнародного співробітництва та кооперації в сфері ювелірного виробництва.

Офіційним шляхом проведення операцій з давальницькою сировиною тепер можуть скористатися також і вітчизняні виготовлювачі ювелірних виробів, які у зв`язку з економічною кризою змушені скорочувати робочі місця та призупиняти свої виробництва. Адже тепер, наприклад, окремі виробничі операції, які стає невигідно здійснювати в Україні на власній ресурсній базі, тепер можна замовляти за кордоном.

У 2006-2008 роках Союз Ювелірів України вносив на розгляд Кабінету Міністрів України та Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України пропозиції про доцільність скасування заборони на вивезення давальницької сировини з метою виготовлення з неї ювелірних виробів за кордоном.

Щодо порядку здійснення операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах Союз Ювелірів України готує відповідні роз`яснення та планує проведення семінарів та консультацій за цією тематикою.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP