ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

21 лютого 2013
Ми вважаємо недоцільним законопроект «Про роздрібну торгівлю» і вимагаємо його відкликання та зняття з розгляду!

Шановні учасники ювелірного ринку!

Не зважаючи на поступки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в частині виключення з законопроекту «Про внутрішню торгівлю» дискримінаційних норм про заборону бути платниками єдиного податку юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, які здійснюють торгівельну діяльність у магазинах площею понад 200 кв. м (у тому числі у відділах або торгових секціях, розташованих у магазинах площею понад 200 кв. м !), суть цього законопроекту принципово не змінилася.

Цим законопроектом пропонується врегулювати питання здійснення торгівельної і виробничо-торгівельної діяльності на території України, запровадити нову статистичну звітність для платників єдиного податку, встановити вимоги до кваліфікації персоналу в сфері торгівлі, встановити, що Інтернет-магазини обов`язково повинні мати приміщення для здійснення торгівельної діяльності, визначити нові повноваження контролюючих органів, запровадити нові санкції за порушення суб`єктами господарювання вимог законодавства.

З урахуванням того, що абсолютна більшість проблем, які пропонується врегулювати законопроектом «Про внутрішню торгівлю», вже врегульовані у Господарському кодексі України, Цивільному і Податковому кодексах, Законі України «Про захист прав споживачів» та інших законах, у численних правилах торгівлі, затверджених Кабінетом Міністрів України або центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики, доцільність розгляду та прийняття окремого Закону України «Про внутрішню торгівлю» відсутня.

Саме з такими аргументами проходило обговорення цього законопроекту на розширеному засіданні Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України, в якому взяв участь президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб.

За результатами обговорення, заслухавши представників Мінекономрозвитку та торгівлі України, Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, народних депутатів України Ксенію Ляпіну та Оксану Продан, Координаційна рада з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України більшістю голосів прийняла рішення звернутися до Міністерства економічного розвиту та торгівлі України з вимогою відкликати проект Закону України «Про внутрішню торгівлю» та зняти його з розгляду.

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua