ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

13 березня 2013
Запрошуємо учасників ювелірного ринку до громадського обговорення проектів регуляторних актів на Форумі Союзу ювелірів України!

Шановні учасники ювелірного ринку!

Союз ювелірів України веде активну постійну роботу щодо проектів регуляторних актів, які зачіпають права та законні інтереси учасників ювелірного ринку.

Влада часто дослухається до пропозицій і зауважень Союзу ювелірів України, оскільки ми впродовж багатьох років демонструємо відданість інтересам малого та середнього ювелірного бізнесу, спрямованість на забезпечення балансу інтересів бізнес-середовища, споживачів і Держави, професійний підхід до вирішення актуальних проблем і високий рівень аргументації нашої позиції.

Як представники інтересів підприємців сфери ювелірного виробництва та торгівлі, а не політиків, ми тримаємося осторонь політичних розборок. Тому наш діалог з владою та споживачами є чистим і прагматичним, оскільки позбавлений будь-якого політичного забарвлення.

Проте, державна регуляторна політика охоплює далеко не тільки питання оподаткування та державного регулювання ювелірного бізнесу, а й безліч інших питань як державного, так і місцевого значення, на які також має реагувати наша організація. Тому Союзу ювелірів України для прийняття виважених та якісних рішень потрібна громадська думка самих учасників ювелірного ринку.

Ми запрошуємо Вас до широкого громадського обговорення проектів регуляторних актів з усіх питань, які зачіпають Ваші права та законні інтереси – від проектів рішень місцевих рад по земельних питаннях або питаннях оренди комунального майна до проектів регуляторних актів найвищого рівня (Конституція України, Цивільний, Господарський, Податковий кодекси України тощо).

Для цього ми на Форумі Союзу ювелірів України http://juvelir.org.ua/forum/ створили спеціальний розділ «Обговорення проектів регуляторних актів».

У цьому розділі Ви зможете:

  • вільно висловлювати свої думки, коментарі, пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів, розгляд яких запропоновано адміністрацією Форуму;
  • вільно розміщувати проекти регуляторних актів, які турбують Вас, та ініціювати на Форумі їх громадське обговорення і реагування з боку Союзу ювелірів України;
  • коментувати будь-які питання, що виникають при обговоренні проектів регуляторних актів.

Хтось скаже, а яка користь з обговорення проектів регуляторних актів, які ще не набрали чинності? Відповідь дуже проста: в українських реаліях запобігти прийняттю недоцільного та неадекватного нормативно-правового регуляторного акту місцевою радою або адміністрацією, центральним органом виконавчої влади або міністерством, Кабінетом Міністрів або Верховною Радою України набагато простіше, ніж потім, після прийняття, намагатися скасувати або внести зміни до такого регуляторного акту.

Згадайте, будь ласка, історію про запровадження у 2008 році щоквартальних звітів до Мінфіну про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням за формою 1-ДМ-ДК. Більше 200 звернень було направлено Союзом ювелірів України у 2008-2010 роках до Держкомпідприємництва, Кабміну, Мінфіну, Мінюсту, понад 20 нарад, засідань робочих груп, громадських обговорень було проведено, безліч документів було видано з метою скасування цих звітів. А результат був майже нульовий. Наказ Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання» діє до цього часу без змін, проте його дія поширюється тільки на суб`єктів господарювання, діяльність яких підлягає ліцензуванню – тобто на тих, хто займається видобутком дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та/або збиранням і первинною обробкою відходів і брухту дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння. Союзу ювелірів України вдалося домогтися скасування обов`язку операторів ювелірного ринку подавати ці недолугі звіти тільки шляхом ліквідації ліцензування господарської діяльності в сфері ювелірного виробництва та торгівлі з 19.11.2010 р. за дієвою допомогою Держкомпідприємництва, народних депутатів України та завдяки законодавчій ініціативі Президента України В.Ф. Януковича.

Тому обговорення проектів регуляторних актів як загальнодержавного, так і місцевого значення з метою реагування на них шляхом розроблення пропозицій та зауважень до них – це необхідність.

Адже від стабільності та прозорості державної регуляторної політики напряму залежать перспективи розвитку Вашого бізнесу, продовження сімейної справи Вашими дітьми, майбутніми поколіннями нащадків.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua