ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

09 квітня 2013
Про реєстрацію суб`єктів господарювання у Державній пробірній службі України за декларативним принципом

Шановні учасники ювелірного ринку України!

З грудня 2012 року набрали чинності зміни до Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними».

Зокрема, відповідно до абзацу 7 пункту 9 статті 1 Закону №637/97-ВР встановлено, що «суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення, напівдорогоцінним камінням, підлягають обов’язковій реєстрації в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного пробірного контролю».

Союз ювелірів України звертав Вашу увагу на особливості запровадження обов`язкової реєстрації суб`єктів господарювання у Державній пробірній службі України в опублікованому 12.03.2013 р. матеріалі «Учасники ювелірного ринку не повинні подавати документи для реєстрації до Пробірної служби, поки не набрав чинності Порядок обліку, створення та ведення реєстру суб`єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням» (http://juvelir.org.ua/index.php?news=475).

Союз ювелірів України підтверджує свою позицію, викладену на нашому веб-сайті, в повному обсязі.

Водночас, в останні дні Пробірна служба на своєму офіційному веб-сайті www.assay.gov.ua повідомила про те, що «реєстрація у Державній пробірній службі України здійснюється безкоштовно, на декларативному принципі і триває 1-2 дні в залежності від кількості надісланих заяв».

Враховуючи це, Союз ювелірів України вважає за доцільне для учасників ювелірного ринку скористатися можливістю зареєструватися у Пробірній службі за декларативним принципом.

У зв`язку з цим Союз ювелірів України пропонує учасникам ювелірного ринку пройти процедуру реєстрації у Державній пробірній службі України за декларативним принципом шляхом подання тільки заяви про внесення до реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням.

Союз ювелірів України рекомендує суб`єктам господарювання - учасникам ювелірного ринку наступний порядок дій:

  1. Написати на ім`я Голови Державної пробірної служби України заяву про внесення до реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням. Заява пишеться у довільній формі.
  2. Заяву надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення адресату. Адреса: Державна пробірна служба України, вул. Отто Шмідта, 26, м. Київ, 04107.
  3. Продовжувати здійснення операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням під час розгляду заяви про внесення до реєстру.
  4. Отримати письмову відповідь Державної пробірної служби України у вигляді реєстраційного повідомлення (або листа, який може бути складений у довільній формі). Відповідно до загальноприйнятих норм впродовж одного місяця Ви маєте отримати таку письмову відповідь.
  5. Під час розгляду заяви Державною пробірною службою України звертати увагу на оприлюднену інформацію про строки внесення суб`єктів господарювання до реєстру – 1-2 дні.
  6. Інформувати Союз ювелірів України у разі:


    - отримання від Державної пробірної служби України запиту про надання додаткових (крім заяви) документів або їх копій;


    - отримання від Державної пробірної служби України письмової відмови у внесенні суб`єкта господарювання до реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням.

Просимо інформувати Союз ювелірів України про такі факти електронною поштою за адресами: info@juvelir.org.ua , dm.vydolob@gmail.com, або через Форум Союзу ювелірів України http://juvelir.org.ua/forum/ , або поштою на адресу: Союз ювелірів України, вул. Панаса Мирного, 11, м. Київ, 01011.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua