ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

12 квітня 2013
Про форму заяви про внесення до реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням (для подання до Державної пробірної служби України)

Шановні учасники ювелірного ринку!

Ще раз звертаємо Вашу увагу на повідомлення Державної пробірної служби України, в якому зроблений акцент на відповідальності суб`єктів господарювання за виконання положень абзацу 7 пункту 9 статті 1 Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» щодо необхідності їх реєстрації в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного пробірного контролю – Державній пробірній службі України.

На сьогоднішній день форма заяви, яку повинні подавати для проведення такої реєстрації суб`єкти господарювання, що здійснюють операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням, не затверджена відповідним нормативно-правовим актом України.

Форма заяви, запропонована у проекті Порядку обліку, створення та ведення реєстру суб`єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, передбачена для суб`єктів господарювання, які планують свою діяльність, і не враховує тих суб`єктів, які вже здійснюють діяльність у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Відповідно до абз. 7 п. 9 ст. 1 Закону України №637/97-ВР суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення, напівдорогоцінним камінням, підлягають обов’язковій реєстрації в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного пробірного контролю. Зі змісту зазначеної норми Закону вбачається, що суб`єкти господарювання, які не здійснюють, а лише планують проводити операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням, не підлягають реєстрації у Державній пробірній службі України.

Згідно з п. 10 ч. 4 Положення про Державну пробірну службу України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 р. №461/2011, Пробірна служба України відповідно до покладених на неї завдань веде реєстр суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням.

З метою виконання норм законодавства Союз ювелірів України рекомендує суб`єктам господарювання, незалежно від готовності Державної пробірної служби України, подавати заяви про внесення до реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, за формою, що пропонується (скачати бланк можна ТУТ).

Заява надсилається поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення адресату. Адреса: Державна пробірна служба України, вул. Отто Шмідта, 26, м. Київ, 04107.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua