ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

22 травня 2013
У Державній пробірній службі України зареєструвалися близько 800 суб`єктів господарювання. Але Порядок реєстрації досі не введено в дію.

За повідомленням офіційного сайту Державної пробірної служби України «станом на 21.05.2013 року до реєстру Державної пробірної служби України внесено 800 суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням».

Союз ювелірів України зауважує, що на даний час у Міністерстві юстиції України не зареєстрований і не набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку обліку, створення та ведення реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням», яким має бути затверджений перелік і порядок подання суб`єктами господарювання документів для реєстрації, строки та інші умови реєстрації в Пробірній службі.

Нашою організацією до проекту цього наказу неодноразово подавалися зауваження та пропозиції на адресу Пробірної служби, Мінфіну, Держпідприємництва та Мінюсту.

До цього часу Пробірна служба продовжує наголошувати на тому, що:

  • 1) зміни законодавства, що встановлюють обов`язок суб`єктів господарювання зареєструватися в Державній пробірній службі України, набрали чинності з 02 грудня 2012 року, а тому відповідно до статті 68 Конституції України повинні неухильно виконуватися;
  • 2) набрання чинності нормою, що зобов`язала суб`єктів господарювання реєструватися в Державній пробірній службі України зумовила обов`язок останньої забезпечити реєстрацію суб`єкта господарювання, що звернувся із такою вимогою до Державної пробірної служби України;
  • 3) реєстрація у Державній пробірній службі України здійснюється безкоштовно, на декларативному принципі і триває 1-2 дні в залежності від кількості надісланих заяв.

При цьому Пробірна служба адресує суб`єктів господарювання до ще не введеного в дію наказу Мінфіну щодо реєстрації, який розміщений на сайті служби в розділі «Реєстрація»

На даний час невідомо, на підставі якого саме нормативно-правового акту, виданого на підставі закону, Державна пробірна служба України проводить реєстрацію суб`єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням, або відмовляє у такій реєстрації.

22 травня 2013 року інформацію про кількість зареєстрованих суб`єктів господарювання було знято з сайту Пробірної служби.

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua