ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

28 травня 2013
До уваги учасників ювелірного ринку України! Потрібна інформація про організацію поборів з підприємців!

Шановні учасники ювелірного ринку!

З одеського та столичного регіонів підприємці повідомляють про спроби невідомих осіб організовувати збір неофіційних поборів з виготовлювачів ювелірних виробів, які обслуговуються казенними підприємствами пробірного контролю.

Згідно з отриманими повідомленнями, зазначені невідомі особи на території казенних підприємств пробірного контролю проводили переговори з підприємцями, пропонуючи платити їм неофіційно готівкою грошові кошти при клеймуванні ювелірних виробів у розмірі 0,50 доларів США за 1 грам, нібито «щоби не було проблем» з клеймуванням та при проведенні перевірок. Наприклад, в Одесі такі переговори проводилися у спеціальній відведеній кімнаті.

Союз ювелірів України звертає увагу керівництва Міністерства фінансів України, контролюючого органу – Державної пробірної служби України, казенних підприємств пробірного контролю на отриману інформацію для її перевірки та належного реагування.

Просимо всіх учасників ювелірного ринку, хто має будь-яку інформацію щодо зазначених поборів, або сам безпосередньо стикався з подібними ситуаціями в казенних підприємствах пробірного контролю або за межами їх території, повідомляти про випадки організації різного роду поборів та про осіб, які проводять переговори з цих питань, Союзу ювелірів України за тел. (067) 537-83-87, або електронною поштою на адреси info@juvelir.org.ua та dm.vydolob@gmail.com. Конфіденційність гарантуємо. Будь-яка отримана інформація не буде використана інакше, як в узагальненому вигляді, без зазначення будь-яких персональних даних особи або осіб, що її повідомили.

На даний час Союз ювелірів України не має достатніх доказів причетності до організації поборів службових осіб казенних підприємств пробірного контролю. Підприємці, які зверталися до нашої організації, повідомляли, що раніше не бачили і не знали осіб, які з ними проводили переговори щодо таких неофіційних платежів.

Тому наша організація буде вдячна за будь-яку інформацію стосовно протиправних дій будь-яких осіб, які створюють або намагаються створювати перешкоди на шляху розвитку ювелірного виробництва у нашій країні.

З повагою,

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua