ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

18 травня 2009
Ініційований Союзом Ювелірів України перегляд наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 – у найближчих планах Держкомпідприємництва.

Ініційований Союзом Ювелірів України перегляд наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання» включений до Карти антикризових заходів щодо розвитку підприємництва, створеної Держкомпідприємництвом. Встановлено термін розробки цієї проблеми - травень 2009 року.

Проблема та її сутьВжиті заходиСтан опрацюванняКороткий зміст
Питання ліцензування
102Зайве навантаження на суб’єктів господарювання при звітуванні по операціях з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням;Необхідно прийняти: Зміни до наказу Мінфіну від 07.07.2008 № 894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання».В стадії розробки – травень 2009 р.Спрощення звітності суб’єктів господарювання по операціях з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням;
Сфера обігу дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння
136Запровадження обов’язку для суб’єктів відповідного ринку надання у звітах даних відповідно до вимог Наказу № 894 про контрагентів, фінансові показники, право власності, умови комерційних договорів, а також неможливість зведення в одній формі звіту даних різних видів внутрішнього обліку.Необхідно розробити та прийняти: Наказ Міністерства фінансів України від 07.07.2008 № 894 «Про внесення змін до Наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання»Держкомпідприємництвом проведено нараду за участю Мінфіну та громадськості, опрацьовуються відповідні пропозиції до наказуЗабезпечить усунення порушень прав суб’єктів господарювання в частині збереження комерційної таємниці та права розпоряджатися майном, що належить їм на правах приватної власності. Сприятиме оптимізації обліку операцій у відповідній галузі.

(Джерело: www.dkrp.gov.ua)

Включення цього питання до Карти антикризових заходів відбулося після наради в Держкомпідприємництві 9.04.2009 р., проведеної під головуванням Олександри Кужель за участю Президента Союзу Ювелірів України Дмитра Видолоба, представників Мінфіну, Союзу Ювелірів України, Асоціації ювелірів України.

Проблемні питання звітності про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та шляхи їх вирішення на нараді були висвітлені представниками Союзу Ювелірів України та були оцінені Головою Держкомпідприємництва О.В. Кужель.

Союз Ювелірів України ініціював перегляд наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 на підставі позиції понад 850 суб`єктів господарювання - учасників ювелірного ринку. Пропозиції щодо внесення змін до форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання подані Союзом Ювелірів України на розгляд Держкомпідприємництва та Мінфіну 09.02.2009 р.

Для остаточного вирішення питання щодо звітності Олександрою Кужель запропоновано провести широкі громадські слухання в м. Києві.

Союз Ювелірів України закликає всіх своїх учасників, прибічників та всіх інших підприємців, хто також прагне скорішого перегляду наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894, особисто взяти участь у цих громадських слуханнях.

Оголошення про проведення громадських слухань буде розміщено на сайті Союзу Ювелірів України - www.juvelir.org.ua .
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP