ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

24 квітня 2008
Приватних підприємців – платників єдиного податку знову хочуть зобов`язати застосовувати касові апарати.

Відповідний законопроект був зареєстрований народним депутатом України В.М.Бондаренком 24 квітня 2008 р. за №2434. Згідно Статті 1 цього законопроекту, закон «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій» буде поширюватися на «всіх суб'єктів господарювання та осіб, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі. Встановлення норм щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій в інших законах не допускається.»

На «круглому столі», який був скликаний за ініціативи Ради підприємців і роботодавців України (К.М.Ляпіна, Т.М.Зацерковна, Д.В.Видолоб та ін.) та відбувся у Верховній Раді України, законопроект №2434 був підданий критиці та визначений як неприйнятний.

Союз Ювелірів України виражає занепокоєння новою спробою зобов`язати платників єдиного податку – фізичних осіб-підприємців застосовувати касові апарати. Застосування касових апаратів не вплине не суми єдиного податку, що сплачуються ними до бюджету. Адже, при ставці єдиного податку до 200 грн на місяць, сума штрафу за кожне незастосування касового апарату при розрахунках зі споживачами становить від 1700 до 3400 грн. Це призведе до посилення тиску на приватних підприємців і планування додаткових надходжень до бюджету у вигляді штрафів. За результатами «круглого столу», ініціатор законопроекту №2434 пообіцяв переглянути ще раз його положення. Проте, на сьогоднішній день цей законопроект не відкликаний і не змінений.

Союз Ювелірів України має намір направити своїх представників на засідання Комітету ВР з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва, де буде розглядатися законопроект №2434, з метою висловлення позиції щодо неприйнятності його положень для приватних підприємців – учасників ювелірного ринку, та звернутися до народних депутатів України з пропозицією відхилити цей законопроект.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP