ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

20 травня 2009
Ювеліри очікують позитивних змін у державному регулюванні господарської діяльності.

У найближчий час готуються до розгляду проекти нормативно-правових актів України, спрямовані на полегшення діяльності малого та середнього бізнесу в умовах фінансово-економічної кризи.

1. Планується ввести тимчасовий мораторій на проведення перевірок до 31 грудня 2010 року. А саме:

  • - призупинити проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, крім перевірок суб’єктів господарювання, які, відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України критеріїв оцінки ступеня ризику від здійснення господарської діяльності, віднесені до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику та, крім здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів і зборів (обов’язкових платежів);
  • - обмежити проведення позапланових перевірок суб'єктів господарювання, крім перевірок, що проводяться за зверненнями фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом господарювання вимог законодавства та за поданням суб’єктом господарювання письмової заяви до відповідного органу державного нагляду (контролю) про здійснення перевірки за його бажанням;
  • - надавати суб’єкту господарювання, який перевірявся припис про усунення виявлених порушень строком на 30 діб;
  • - приймати рішення про застосування до суб'єктів господарювання фінансово-адміністративних санкцій тільки в разі невиконання ними протягом 30 діб від дня одержання приписів про усунення виявлених порушень, складених на підставі актів перевірок (крім порушень, які неможливо усунути);
  • - не застосовувати санкції щодо порушень, усунених на виконання припису;
  • - заборонити Пенсійному фонду України протягом трьох років проводити перевірки фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований та єдиний податки) та сплачують суму страхового внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. №366.

2. Планується обмежити інформацію про суб`єктів господарювання - ліцензіатів, яка є відкритою, відповідно до Закону. А саме, встановити, що на офіційних веб-сайтах органів ліцензування та Держкомпідприємництва може розміщуватися тільки наступна інформація, яка міститься в ліцензійних реєстрах та Єдиному ліцензійному реєстрі, а саме:

  • - відомості про орган ліцензування (найменування, адреса),
  • - відомості про суб’єкта господарювання (найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця),
  • - відомості про ліцензію (№ ліцензії, термін дії, вид господарської діяльності).

Це унеможливить у подальшому поширення органами ліцензування персональних даних про суб`єктів господарювання – ліцензіатів (їхні юридичні та фактичні адреси, номери телефонів, ідентифікаційні коди тощо).

3. З переліку документів, що подаються для отримання ліцензії на провадження діяльності з виготовлення виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння, торгівлі виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння передбачається виключити засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують рівень освіти і кваліфікації фахівців провідних професій.

4. Пропонується, що ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності будуть видаватися на необмежений строк. Видані ліцензії будуть вважатися безстроковими.

У листопаді 2008 р. – квітні 2009 р. Союз Ювелірів України брав участь в обговореннях проектів запропонованих змін, проведених у Верховній Раді України та Держкомпідприємництві.

Під час ювелірної виставки в м. Києві Президент Союзу Ювелірів України Дмитро Видолоб провів численні консультації з учасниками ювелірного ринку щодо зазначених проектів нормативно-правових актів України, в результаті яких підприємцями була висловлена підтримка запропонованих змін у державному регулюванні господарської діяльності.

Водночас, планується майже вдвічі збільшити плату за видачу ліцензій – з 340 гривень до розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Деякі з зазначених пропозицій розглядаються сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України, а 21 травня 2009 року будуть обговорюватися на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України, в якому візьмуть участь також представники Союзу Ювелірів України Дмитро Видолоб та Едуард Джумажанов.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP