ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

22 травня 2009
Відомості про юридичні адреси, місця здійснення діяльності, телефони, ідентифікаційні коди суб`єктів господарювання-ліцензіатів офіційно визнані інформацією, яка не підлягає оприлюдненню.

Відповідну постанову Кабінету Міністрів України №496 «Про внесення змін до Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру» було одноголосно прийнято на розширеному засіданні Уряду 21 травня 2009 року, в якому взяли участь також представники Союзу Ювелірів України Дмитро Видолоб та Едуард Джумажанов.

Згідно прийнятої постанови КМУ, оприлюдненню підлягає лише така інформація про суб`єктів господарювання – ліцензіатів:
- відомості про орган ліцензування (найменування, адреса),
- відомості про суб’єкта господарювання (найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця),
- відомості про ліцензію (№ ліцензії, термін дії, вид господарської діяльності).

Урядове рішення унеможливить в подальшому поширення органами ліцензування персональних даних про суб`єктів господарювання – ліцензіатів, тобто про їхні юридичні адреси, місця здійснення господарської діяльності, номери телефонів, ідентифікаційні коди тощо.

Зазначене рішення не суперечить ст. 19 Закону України від 01.06.2000 р. №1775-ІІІ «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», згідно якої інформація, що міститься в Єдиному ліцензійному реєстрі та ліцензійних реєстрах, є відкритою. Оскільки, згідно цієї ж статті Закону, порядок формування, ведення та користування ліцензійними реєстрами, порядок надання відомостей з ліцензійних реєстрів до Єдиного ліцензійного реєстру визначається Кабінетом Міністрів України.

У жовтні 2008 р. – лютому 2009 р. Союз Ювелірів України та багато учасників ювелірного ринку неодноразово піднімали питання щодо неприпустимості оприлюднення персональних даних ліцензіатів – виготовлювачів та торговців ювелірними виробами перед народними депутатами України, керівництвом Мінфіну та Держкомпідприємництва.

 Союз Ювелірів України повністю підтримує рішення Кабінету Міністрів України щодо обмеження інформації про суб`єктів господарювання-ліцензіатів, яка є відкритою та може бути оприлюднена.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру» набуде чинності після її опублікування в газеті «Урядовий кур`єр».
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP