ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

09 вересня 2013
В Україні реалізується якісна «ювелірка». Відсоток підробок - менше 0,0137% !

Відсоток підробок на ювелірному ринку України - менше 0,0137% ! За даними Державної пробірної служби України у 2012 році було проведено 432 перевірки суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням. З 11 млн. 989 тис. ювелірних виробів, випущених в обіг у минулому році, в ході перевірок було знято з реалізації та направлено на експертизу 264 одиниці ювелірних виробів без відбитків державного пробірного клейма або з відбитками, в достовірності яких виникали сумніви. За результатами експертиз були виявлені 93 вироби без відбитків державного пробірного клейма і 71 виріб з несправжнім відбитком пробірного клейма, що в сукупності становить менше 0,0137% від загальної кількості виробів, виведених на ринок.

Союз ювелірів України підкреслює, що головним чином таких високих показників якості ювелірної продукції вдалося досягти завдяки високій самодисципліни учасників ювелірного ринку - виробників, імпортерів, оптових постачальників, роздрібних торговців і операторів торгових мереж.

Не останню роль для досягнення таких високих позитивних результатів протягом тривалого періоду грала налагоджена й ефективна система державного пробірного контролю за якістю ювелірних виробів.

В умовах спаду обсягів ювелірного виробництва та інших негативних наслідків фінансової кризи одним з головних завдань, що стоять перед ювелірною галуззю, є збереження високої довіри споживачів до якості ювелірних виробів на ринку України.

Згідно зі ст. 42 Конституції України держава захищає права споживачів, здійснює контроль за якістю та безпечністю продукції та усіх видів послуг і робіт.

Тому для того, щоб не знизилися високі показники якості ювелірних виробів на ринку України, щоб учасники ринку продовжували мати PR-підтримку з боку контролюючого органу - Державної пробірної служби, яка публікує статистику проведених перевірок, необхідно зберегти ефективний державний пробірний контроль за якістю ювелірної продукції.

Разом з тим, час відмовитися від недоречного в умовах розвинутого приватного ювелірного бізнесу державного контролю за обліком об'єктів права приватної власності - дорогоцінних металів, дорогоцінних каменів та ювелірних виробів з них. Тим більше що такий облік фактично руйнує спрощену систему оподаткування і значно ускладнює роботу малого ювелірного бізнесу. Держконтроль за веденням обліку дорогоцінних металів і каменів доцільно зберегти тільки щодо підприємств, які ведуть бухгалтерський облік згідно з вимогами законодавства, і тільки щодо цінностей, отриманих з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, а також скуплених у населення і прийнятих у заставу.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua