ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

14 вересня 2013
Союз ювелірів України допоможе учасникам ювелірного ринку вести облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

Шановні учасники ювелірного ринку !

Союз ювелірів України допоможе учасникам ювелірного ринку вести облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, поки обов'язок щодо його ведення та відповідальність за порушення не скасовані законом.

В даний час за технічним завданням Союзу ювелірів України розробляється комплекс програмного забезпечення для ведення такого обліку, залучаються підрядники - спеціалісти у сфері бухгалтерського обліку.

Консультаційні та інформаційні послуги, а також розповсюдження програмного забезпечення з ведення обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння будуть безкоштовними для учасників Союзу ювелірів України, які сплачують щорічні членські внески.

Для решти учасників ювелірного ринку дані послуги надаватимуться на платній основі.

Необхідність налагодження та ведення в установленому порядку обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння всіма суб'єктами господарювання, у тому числі платниками єдиного податку, які здійснюють операції з зазначеними цінностями, обумовлена змінами в законодавстві України та судовою практикою 2012-2013 років.

Внаслідок нових обставин істотно зросла відповідальність суб'єктів господарювання за відсутність обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння. В даний час за подібне порушення не тільки Державною пробірною службою України може бути накладено адміністративний штраф у розмірі 136-340 грн. (ч. 2 ст. 189-1 КУпАП). При відсутності ведення такого обліку податковими органами Міністерства доходів і зборів України без законних підстав застосовуються фінансові санкції у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів, які не обліковані за місцем реалізації та зберігання, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 20 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»). При оскарженні податкових повідомлень-рішень про застосування цих величезних фінансових санкцій адміністративні суди приймають сторону органів Міндоходов, якщо факт належного ведення обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння на момент перевірки не доведено в суді. Союз ювелірів України надає допомогу учасникам ювелірного ринку у представництві їхніх інтересів при адміністративному та/або судовому оскарженні таких податкових повідомлень-рішень. Подробиці Ви зможете дізнатися на семінарах, графік яких Ви знайдете, перейшовши за адресою: http://juvelir.org.ua/index.php?news=514 .

Союз ювелірів України виступив з ініціативою скасувати обов'язок щодо ведення обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння для більшості учасників ювелірного ринку шляхом внесення змін до чинного законодавства.

Тим не менш, поки обов'язковий облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння є вимогою для всіх учасників ювелірного ринку, Союз ювелірів України рекомендує налагодити і вести його в порядку, встановленому чинним законодавством.

З повагою,

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua