ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

24 вересня 2013
Президент Союзу ювелірів України взяв участь у засіданні Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України

Президент Союзу ювелірів України, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Дмитро Вікторович Видолоб взяв участь у засіданні Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України.

На засіданні були розглянуті питання організаційного характеру щодо діяльності Громадської ради, а також обговорено ряд питань щодо державного регулювання внутрішньої торгівлі.

Зокрема, було наголошено на тому, що, не зважаючи на висловлену готовність співпрацювати з представниками громадськості, Департамент внутрішньої торгівлі Міністерства фактично у закритому режимі проводить роботу з підготовки проектів регуляторних актів, спрямованих на регулювання внутрішньої торгівлі. Проте, відомо, що проекти, що розробляються Департаментом, за своїм змістом мало чим відрізняються від законопроекту «Про внутрішню торгівлю», знятого з розгляду під тиском бізнес-спільноти після лютневих подій (http://juvelir.org.ua/index.php?news=459). Тобто, мова йде про створення преференцій великим роздрібним торгівельним мережам і встановлення нових обмежень для малого бізнесу, зокрема щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Союз ювелірів України вважає одним з найбільших ризиків для представників малого ювелірного бізнесу спроби обмежити застосування спрощеної системи шляхом запровадження державного регулювання внутрішньої торгівлі.

Громадською радою було вирішено звернутися до керівництва Міністерства економічного розвитку та торгівлі України з пропозицією надавати членам ради всі проекти регуляторних актів, які розробляються Департаментом внутрішньої торгівлі.

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua