ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

30 вересня 2013
Звіт Союзу ювелірів України про участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням

На виконання листа Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України від 26.09.2013 р. Союзом ювелірів України підготовлено та надано звіт про участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням у І-ІІІ кварталах 2013 року.

У звіті відображено роботу, проведену Союзом ювелірів України щодо внесення пропозицій і зауважень до проектів регуляторних актів та перегляду регуляторних актів, а також ініціативи щодо внесення змін до чинного законодавства у сфері державного регулювання операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням.

Звіт не охоплює питання здійснення Союзом ювелірів України інформаційної діяльності, надання консультаційної допомоги учасникам ювелірного ринку, правозахисної діяльності, представництва інтересів учасників ювелірного ринку в органах державної влади та судах.

ЗВІТ
Асоціації «Союз ювелірів України»
про участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері
операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням
у І-ІІІ кварталах 2013 року


п/п
Виконана робота Термін Результат або стан
проходження
1 Розроблення пропозицій до проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форм постанов про накладання штрафів» (щодо затвердження форм постанов про накладання штрафів, передбачених згідно зі ст. 22 Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними») січень 2013 р. Прийнято наказ Міністерства фінансів України від 22.05.2013 р. №545 «Про затвердження форм постанов про накладання штрафів», набрав чинності з 19.07.2013 р.
2 Участь у громадському обговоренні проекту Закону України «Про внутрішню торгівлю» січень-лютий 2013 р. Проект знятий з розгляду
3 Розроблення пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до статті 296 Податкового кодексу України щодо посилення контролю за обігом товарів іноземного виробництва» (щодо запровадження для фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку обов`язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій та ведення обліку товарних запасів з наявністю копії митної декларації при здійсненні торгівлі окремими видами товарів іноземного виробництва, у тому числі ювелірними виробами) січень-вересень 2013 р. Проект розглянутий Кабінетом Міністрів України 06.03.2013 р.


Опрацьовується в Кабінеті Міністрів України, Мінфіні та Держпідприємництві.
4 Розроблення пропозицій до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування багатства та предметів розкоші» (щодо запровадження податку за ставкою 10% вартості придбаних виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та годинників вартістю понад 20 мінімальних заробітних плат) січень-лютий 2013 р. Опрацьовується в Мінфіні
5 Розроблення пропозицій до проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку обліку, створення та ведення реєстру суб`єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням» січень-червень 2013 р. Прийнято наказ Міністерства фінансів України від 08.04.2013 р. №465 «Про затвердження Порядку обліку, створення та ведення реєстру суб`єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням», набрав чинності 30.07.2013 р.
6 Розроблення пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліків центральних органів виконавчої влади, на які покладаються функції технічного регулювання у визначених сферах діяльності та розроблення технічних регламентів» (щодо встановлення функцій і повноважень Державної пробірної служби) березень 2013 р. Опрацьовується у Державній пробірній службі України.


Союзом ювелірів України розроблені пропозиції про необхідність внесення змін до Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними».
7 Розроблення пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку відбирання ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння для здійснення державного пробірного контролю за якістю ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння» березень 2013 р. Опрацьовується у Державній пробірній службі України.
8 Ініціювання перегляду (з метою усунення помилок та неузгодженостей) наказу Міністерства фінансів України від 28.11.2012 р. №1230 «Про затвердження Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння» березень 2013 р. Державною пробірною службою України розроблено проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння»
9 Завершення ініційованого Асоціацією «Союз ювелірів України» перегляду наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2008 р. №894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання» квітень 2013 р.червень 2013 р.
Рішення Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 04.04.2013 р. №14 «Про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерством фінансів України»

Дію наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2008 р. №894 зупинено з 05.06.2013 р.
10 Розроблення пропозицій до проекту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 07 липня 2008 року №894» (щодо затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням і порядку його складання») червень 2013 р. Прийнято наказ Міністерства фінансів України від 27.06.2013 р. №629 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 07 липня 2008 року №894», набрав чинності 02.08.2013 р.
11 Розроблення пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності зі здійснення операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням (крім видобутку) і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною пробірною службою» серпень 2013 р. Проект погоджений Держпідприємництвом
12 Розроблення пропозицій до проекту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння» серпень 2013 р. Опрацьовується у Державній пробірній службі, Мінфіні, Держпідприємництві, Мін`юсті
13 Розроблення пропозицій до проекту наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення перевірок щодо додержання законодавства України при здійсненні операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням» серпень 2013 р. Опрацьовується у Державній пробірній службі, Мінфіні, Держпідприємництві, Мін`юсті
14 Ініціювання внесення змін до Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» (щодо спрощення умов ведення бізнесу в ювелірній галузі) вересень 2013 р. Відбувається громадське обговорення учасниками Асоціації «Союз ювелірів України»Президент Союзу ювелірів України
член Ради підприємців при
Кабінеті Міністрів України
Д.В. Видолоб    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua