ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

19 листопада 2013
Запорізька ОДА вимагає від учасників ювелірного ринку перейти на загальну систему оподаткування з 2014 року

До Союзу ювелірів України звернулися підприємці м. Запоріжжя, які здійснюють виготовлення та/або реалізацію ювелірних виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності і зареєстровані платниками єдиного податку.

Підприємці висловили занепокоєння останніми заявами з Запорізької обласної державної адміністрації щодо переходу операторів ювелірного ринку на загальну систему оподаткування з 2014 року.

Згідно з публікаціями в ЗМІ, «Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко дав трохи менше 2 місяців автосалонам, магазинам з продажу золота, хутра та інших елітних товарів, для підвищення їх відрахувань податків. Як передає кореспондент порталу «Запоріжжя. Коментарі», на оперативній нараді з питань життєдіяльності регіону, губернатор виступив з критикою цієї категорії підприємців і підприємств, які при багатомільйонних оборотах платять податки в такому ж обсязі, як «та ПП - шник на критому ринку, що торгує петрушкою». Пеклушенко звернувся до власників автосалонів і ювелірних магазинів, щоб вони переходили на загальну систему оподаткування. «У вас залишків товарів в півтора - два мільйони гривень, а платите щомісяця по тисячі - півтори податків» - зазначив голова облдержадміністрації. У зв'язку з цим Пеклушенко дав магазинах термін перейти на загальне оподаткування до Нового року. «Якщо хто до Нового року не почує - прошу не ображатися» - пригрозив губернатор невідомо якими санкціями.»

За інформацією підприємців, органи місцевого самоврядування в м. Запоріжжі з невідомою метою проводять аналіз діяльності фізичних осіб-підприємців, які займаються торгівлею ювелірними виробами, та уточнюється система оподаткування, на якій вони перебувають.

Союз ювелірів України звертається до Голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Миколайовича Пеклушенка з проханням прокоментувати опубліковані в ЗМІ матеріали щодо переведення операторів ювелірного ринку на загальну систему оподаткування та надати інформацію про наступне:

1) які заходи в Запорізькій області планується застосовувати до операторів ювелірного ринку з метою переведення їх на загальну систему оподаткування;

2) які санкції передбачається застосовувати в Запорізькій області до операторів ювелірного ринку, які відмовляться добровільно перейти зі спрощеної на загальну систему оподаткування;

3) з якою метою в м. Запоріжжі проводиться аналіз діяльності фізичних осіб-підприємців, які займаються торгівлею ювелірними виробами, та уточнюється система оподаткування.

Також Союз ювелірів України ініціює депутатські звернення народних депутатів України до Голови Запорізької ОДА О.М. Пеклушенка з приводу порушених питань.

Союз ювелірів України наголошує на тому, що учасники ювелірного ринку на законних підставах застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. При цьому виготовлювачі та торговці ювелірними виробами мають значне податкове навантаження у вигляді єдиного податку за ставкою 5% доходу, крім того сплачуючи на загальних підставах 5% збір на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування з продажу ювелірних виробів з золота (крім обручок), платини та дорогоцінного каміння.

Апарат Союзу ювелірів України
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua