ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

22 травня 2009
Копії документів, що підтверджують рівень освіти і кваліфікації фахівців провідних професій, відтепер не потрібно подавати в пакеті документів для отримання ліцензії на виготовлення ювелірних виробів та торгівлю ними.

Вчора на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України, в якому також взяли участь представники Союзу Ювелірів України Дмитро Видолоб та Едуард Джумажанов, було прийнято постанову КМУ від 21.05.2009 р. №501 «Про внесення змін до переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності».

Згідно урядової постанови, засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують рівень освіти і кваліфікації фахівців провідних професій виключено з переліку документів, необхідних для отримання ліцензії на виготовлення ювелірних виробів та торгівлю ними.

Рішення прийнято одноголосно складом Уряду. Постанова Кабінету Міністрів України вступить у дію з моменту її опублікування в газеті «Урядовий кур`єр».

Проект зазначеної постанови Кабінету Міністрів України був підготовлений Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва (О.В. Кужель).

Питання щодо необхідності зменшення кількості документів для отримання ліцензії на право виготовлення ювелірних виробів та торгівлі ними обговорювалося на нарадах у Держкомпідприємництві в березні-квітні 2009 року за участю представників Союзу Ювелірів України.

Президент Союзу Ювелірів України
Дмитро Видолоб
Генеральний директор Союзу Ювелірів України
Едуард Джумажанов
(Розширене засідання Кабінету Міністрів України, м. Київ, 21.05.2009 р.)

Підставою для прийняття Урядом рішення з цього питання стало те, що можливість отримання освіти, необхідної для провадження діяльності в сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, надає незначна кількість навчальних закладів. Необхідність подання копій документів про освіту для отримання ліцензій створювало певний ажіотаж навколо освітніх послуг, що надаються навчальними закладами організацій, які входять до структури Мінфіну. У результаті цього формувалися значні черги на відповідні курси підвищення кваліфікації. Водночас без надання копій документів про освіту ліцензію було отримати неможливо, внаслідок чого суб`єкти господарювання не могли вчасно, згідно своїх планів, розпочати свій бізнес у цій сфері.

Союз Ювелірів України повністю підтримує прийняте Урядом рішення.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP