ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

27 грудня 2013
Проблема застосування РРО, обліку товарних запасів та витрат фізособами-підприємцями обговорена на засіданні Громадської колегії при профільному Комітеті Верховної Ради

Шановні учасники ювелірного ринку!

Сьогодні на підсумковому засіданні Громадської колегії при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, членом якої є президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб, були обговорені проблемні питання проекту Державного бюджету України на 2014 рік.

Була відзначена позитивна роль провідних галузевих асоціацій – учасників Громадської колегії при вирішенні проблеми запровадження обов`язкового застосування фізичними особами-підприємцями – платниками єдиного податку реєстраторів розрахункових операцій (РРО), ведення обліку товарних запасів та обліку витрат під час підготовки та внесення на розгляд Верховної Ради проекту Держбюджету-2014.

Учасники Громадської колегії заслухали інформацію про хід підготовки до розгляду за скороченою процедурою проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» та зміст внесених на даний час правок.

УВАГА !

Серед зареєстрованих правок до проекту Держбюджету-2014, внесених народними депутатами України, є такі, що містять норми про обов`язкове застосування фізичними особами-підприємцями – платниками єдиного податку реєстраторів розрахункових операцій (РРО), ведення обліку товарних запасів з обов`язковою наявністю копії митної декларації, ведення книги обліку доходів і витрат при здійсненні торгівлі дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням та всіма видами продукції з них, годинниками тощо.

Учасники Громадської колегії відзначили значні ризики прийняття цих і подібних правок, які не оприлюднені в базі даних законопроектів і можуть вноситися «з голосу» під час розгляду проекту Держбюджету-2014 на пленарному засіданні Верховної Ради України, що заплановано на 16 січня 2014 року. В обговоренні цих проблемних питань взяв активну участь Д.В. Видолоб.

За результатами обговорення Громадською колегією прийнято рішення звернутися до народних депутатів України з листами, в яких закликати утриматися від голосування при розгляді проекту Державного бюджету України на 2014 рік за правки, спрямовані на знищення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності шляхом запровадження обов`язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій, ведення обліку товарних запасів з обов`язковою наявністю копії митної деклараціЇ, ведення книги обліку доходів та витрат; за норми, спрямовані на відкладення встановленого згідно з Податковим кодексом України планового зниження ставок окремих податків.

Отже, проблема застосування РРО, ведення обліку товарів та витрат фізичними особами-підприємцями – учасниками ювелірного ринку виникне знову на самому початку 2014 року. Робота з протидії впровадженню таких новацій буде продовжена Союзом ювелірів України.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP