ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

21 січня 2014
Закон «Про Державний бюджет України на 2014 рік» офіційно опублікований. Норми щодо застосування РРО, обліку товарних запасів та обліку витрат в законі не передбачені!

Шановні учасники ювелірного ринку!

Сьогодні в газеті «Голос України» офіційно опубліковано Закон України від 16.01.2014 р. № 719-VII «Про державний бюджет України на 2014 рік».

Зміни чинного законодавства про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), ведення обліку товарних запасів та обліку витрат для платників єдиного податку у цьому законі не передбачені.

Цією перемогою завершується черговий етап боротьби малого ювелірного бізнесу за збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

У грудні 2013 нам вдалося домогтися виключення з проекту Держбюджету-2014 норм, спрямованих на знищення спрощеної системи оподаткування шляхом впровадження обов'язкового застосування РРО, ведення обліку товарних запасів з обов'язковою наявністю копії митної декларації, ведення книги обліку доходів і витрат фізичними особами-підприємцями - платниками єдиного податку при продажу товарів цілого ряду груп УКТ ЗЕД, у тому числі всіх видів продукції з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Однак при підготовці до розгляду проекту Держбюджету-2014 народним депутатом України О.В. Долженковим (ПР) були внесені правки, аналогічні за змістом раніше виключеним нормам.

Оскільки проект Держбюджету-2014 приймався Верховною Радою України без обговорення, жодна правка до нього не розглядалася.

Протягом декількох днів після прийняття Бюджету представники парламентської більшості давали суперечливу інформацію про те, в який же редакції - з урахуванням узгоджених правок або без них - прийнятий головний фінансовий закон країни. У підсумку здоровий глузд переміг, і жодна правка, що не розглянута на пленарному засіданні Верховної Ради, не була включена в текст Закону про Бюджет.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб
генеральний директор Союзу ювелірів України Е.Р. Джумажанов    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua