ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

13 червня 2014
Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України не підтримала проект Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю»

13 червня відбулося розширене засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, на якому обговорено питання концепції створення Служби фінансових розслідувань України, проекту Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю» та проектів про внесення змін до відповідних нормативно-правових актів.

Службу фінансових розслідувань планується створити як єдиний орган у сфері державного фінансового контролю, запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями з урахуванням європейського досвіду.

Законопроектом передбачено, що Служба фінансових розслідувань буде підзвітна Верховній Раді України та підконтрольна Кабінету Міністрів України.

Яким саме чином пропонується створити Службу фінансових розслідувань, Ви можете дізнатися, ознайомившись із презентаціями, які були представлені на засіданні Ради підприємців. Презентації Ви можете скачати за посиланнями:

  1. Матеріали до брифінгу заступника Міністра доходів і зборів України Хоменка В.П.
  2. Презентація концепції створення служби фінансових розслідувань
  3. Концептуальні засади створення служби фінансових розслідувань - Єфименко Т.І.
  4. Презентація основних дискусійних моментів законопроекту
  5. Презентація адвоката Ярослава Романчука щодо служби фінансових розслідувань

У ході обговорення підтримано необхідність реформування системи боротьби з економічною злочинністю в Україні. Однак наголошено на необхідності внесення чітких змін до законодавства, які регламентують прозорі правила діяльності та відповідальності фіскальних органів, а також викорінення корупції. Крім того, акцентовано на важливості внесення змін до Податкового кодексу, зокрема, зменшення кількості податків та створення системних умов для розвитку середнього бізнесу, який є основою розвитку суспільства.

За результатами засідання Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України  не підтримала проект Закону «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю» у редакції, яку було винесено на обговорення.

Також Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України  вирішила створити постійно діючу робочу групу з напрацюванням механізмів запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями, звернувшись до Кабінету Міністрів делегувати до цієї групи представників профільних міністерств і відомств. Зокрема, до складу робочої групи увійшов президент Союзу ювелірів України, член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Д.В. Видолоб.

Підсумовуючи результати засідання, Перший заступник Голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко наголосив, що головним досягненням зібрання є відкрите спілкування з усіх питань, які турбують бізнес, суспільство та представників державних фіскальних органів.

Участь у засіданні взяли Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Леонід Козаченко, Перший заступник Голови Державної фіскальної  служби України Володимир Хоменко, президент ДННУ «Академія фінансового управління» Тетяна Єфименко, Перший заступник Голови комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Оксана Продан, голова Громадської ради при Міндоходів України Ярослав Романчук, члени Ради підприємців при КМУ, зокрема, президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб, представники центральних органів виконавчої влади, бізнесу, громадськості.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua