ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

25 червня 2009
Новий мораторій на проведення перевірок до 01.01.2011 р. тепер встановлений Законом України.

Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності» (законопроект №4581), внесений народними депутатами України Королевською Н.Ю., Колесніковим Б.В., Чечетовим М.В., Томенком М.В., Каськівим В.В., Ляпіною К.М. . За цей закон проголосували 319 народних депутатів.

Згідно прийнятого закону до 1 січня 2011 року запроваджується мораторій на здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності органами державної влади та органами місцевого самоврядування, їх посадовими чи службовими особами суб’єктів малого підприємництва крім:

- проведення перевірок суб’єктів малого підприємництва чия господарська діяльність віднесена до високого ступеню ризику, критерії визначення якого затверджено Кабінетом Міністрів України відповідно до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»;

- проведення органами державної податкової служби планових та позапланових виїзних перевірок (за винятком перевірок, які проводяться на підставі пунктів 3, 4 та 8 частини шостої статті 111 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»);

- проведення органами Пенсійного фонду України планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання з високим або середнім ступенями ризику;

- проведення органами захисту прав споживачів позапланових перевірок за скаргами споживачів.

23 червня 2009 року Комітет Верховної Ради України з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва, у засіданні якого також взяв участь Президент Союзу Ювелірів України Видолоб Дмитро Вікторович, ухвалив рішення підтримати законопроекти №4581 у другому читанні та в цілому як закони.

Прийнятий закон уточнює та конкретизує питання щодо запровадження мораторію на перевірки органами державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності, раніше внесені народним депутатом України К.М. Ляпіною (законопроект №3668), та прийняті згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. №502 «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року» .

Союз Ювелірів України в особі Президента Дмитра Видолоба брав участь в обговоренні та вносив пропозиції до законопроекту №4581 «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності», який був прийнятий як закон 25.06.2009 р.

Союз Ювелірів України підтримує рішення Верховної Ради щодо прийняття закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності» (законопроект №4581).
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP