ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

25 червня 2009
До уваги орендарів – суб`єктів малого підприємництва, які здійснюють виготовлення ювелірних виробів та торгівлю ювелірними виробами !

Відповідно до прийнятого у другому читанні та в цілому Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності» (законопроект №4581), до 01.01.2011 р. запроваджено мораторій на збільшення розміру орендної плати за договорами оренди державного майна, укладеними Фондом державного майна України, його регіональними відділеннями та представництвами із суб’єктами малого підприємництва.

Цим же Законом передбачено, що термін усіх договорів оренди для суб’єктів малого підприємництва, укладених до набрання чинності цим Законом, вважатиметься продовженим до п’яти років з дати його укладення, якщо орендар не пропонує менший термін.

Ці норми закону наберуть чинності з дня опублікування.

Прийняті норми покликані захистити права суб`єктів малого підприємництва – учасників ювелірного ринку, які орендують відповідні приміщення для провадження господарської діяльності, під час фінансово-економічної кризи.

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності» (законопроект №4581) був внесений народними депутатами України Королевською Н.Ю., Колесніковим Б.В., Чечетовим М.В., Томенком М.В., Каськівим В.В., Ляпіною К.М.. За законопроект №4581 проголосували 319 народних депутатів.

На пленарному засіданні парламенту 25.06.2009 р. законопроект №4581 представляла народний депутат України Ксенія Михайлівна Ляпіна.

23 червня 2009 року Комітет Верховної Ради України з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва рекомендував прийняти законопроект №4581 в цілому як закон. Союз Ювелірів України брав участь в обговоренні та вносив пропозиції до законопроекту №4581, а в засіданні Комітету 23.06.2009 р. також брав участь Президент Союзу Ювелірів України Дмитро Вікторович Видолоб.

Союз Ювелірів України схвалює рішення парламентарів щодо прийняття в цілому Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності».
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP