ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

17 вересня 2014
Відбулися громадські слухання щодо технічних вимог до ювелірних і побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

Союз ювелірів України провів 16.09.2014 р. другі громадські слухання з питань розроблення та впровадження власних стандартів. Захід відбувся в режимі онлайн у форматі веб-конференції.

Темою громадських слухань були технічні вимоги, яким мають відповідати ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

За результатами громадських слухань визначені основні тези нового стандарту якості ювелірної продукції, які мають бути відображені у нормативних документах Союзу ювелірів України.

Структура нормативного документу СЮУ відповідатиме аналогічній структурі ДСТУ 3527-97 «Вироби золотарські з коштовних металів. Загальні технічні умови». Термінологічний словник застарілого стандарту буде переглянутий з метою наближення його до усталених сучасних термінів та понять в українській мові.

Усі технічні вимоги до ювелірної продукції будуть суттєво переглянуті та осучаснені, а сам нормативний документ СЮУ буде таким, що може бути реально та в повному обсязі виконаний і виготовлювачами, і розповсюджувачами, і, що є новим - споживачами. Реальні зміни відбудуться у методах приймання та контролю продукції, прийманні, транспортуванні (пересиланні) та пакуванні, гарантійних зобов`язаннях виготовлювачів та розповсюджувачів виробів.

Адже наш стандарт передбачатиме цілий ряд обмежень щодо поводження з ювелірною продукцією після її придбання споживачами, при експлуатації (використанні) та догляді за нею.

При цьому наш новий стандарт повністю відповідатиме вимогам законів України «Про безпечність та якість нехарчової продукції» та «Про захист прав споживачів».
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua