ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

25 червня 2009
Ліцензії Мінфіну для учасників ювелірного ринку стають безстроковими.

Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності» (законопроект №4581).

Згідно прийнятого Закону, ліцензія на провадження певного виду господарської діяльності видається на необмежений строк.

Проте, строк дії ліцензій, отриманих суб’єктами господарювання до набрання чинності цим Законом, не буде продовжений.

Кабінет Міністрів України за поданням спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування може обмежити строк дії ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності (таким спеціально уповноваженим органом є Держкомпідприємництво України). Але цей строк не може бути меншим ніж п’ять років.

Ці норми закону наберуть чинності з дня опублікування. Кабінет Міністрів України в місячний строк має привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього закону.

Підстав для обмеження строку дії ліцензій для виготовлювачів ювелірних виробів і торговців ювелірними виробами не вбачається. Союз Ювелірів України буде відстоювати безстрокові ліцензії для учасників ювелірного ринку.

Законопроект №4581 був внесений народними депутатами України Королевською Н.Ю., Колесніковим Б.В., Чечетовим М.В., Томенком М.В., Каськівим В.В., Ляпіною К.М.

На пленарному засіданні парламенту 25.06.2009 р. законопроект №4581 представляла народний депутат України Ксенія Михайлівна Ляпіна. За цей законопроект проголосували 319 народних депутатів.

23.06.2009 року Комітет Верховної Ради України з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва рекомендував прийняти законопроект №4581 у другому читанні та в цілому як закон. У цьому засіданні Комітету також брав участь Президент Союзу Ювелірів України Дмитро Вікторович Видолоб.

Союз Ювелірів України в особі Президента Д.В. Видолоба брав участь в обговоренні та вносив пропозиції до законопроекту №4581 «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності», який був прийнятий як закон 25.06.2009 р.

Союз Ювелірів України підтримує рішення Верховної Ради щодо прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння здійсненню підприємницької діяльності».

Союз Ювелірів України виступає за скасування ліцензування діяльності з виготовлення ювелірних виробів та торгівлі ними, оскільки законодавством передбачені інші достатні засоби державного регулювання господарської діяльності в цій сфері (обов`язкове клеймування ювелірних виробів державним пробірним клеймом, державний пробірний контроль, обов`язкова державна реєстрація іменника виготовлювача ювелірних виробів та ін.).
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP