ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

09 липня 2009
Мінфін оприлюднив для обговорення проект змін щодо звітності про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням.

Міністерством фінансів України оприлюднений для обговорення проект наказу «Про внесення змін до форми звіту про операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та порядку його складання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2008 № 894».

Ви можете ознайомитися з проектом, який розміщений на сторінках веб-сайту Мінфіну :
1. Проект наказу та Аналіз регуляторного впливу
2. Порядок складання та подання до Міністерства фінансів звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням
3. Форма звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням (pdf-формат)

Союз Ювелірів України активно виступає за перегляд та внесення змін до нині діючого наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання», керуючись думкою 850 суб`єктів господарювання – учасників ювелірного ринку.

Проте, запропонований Мінфіном проект змін до наказу від 07.07.2008 р. №894 не вирішує головні проблемні питання, які ставлять учасники ювелірного ринку України щодо форми звіту та порядку його складання.

А саме, у запропонованому Мінфіном проекті змін незмінними залишаються показники, що відображають діяльність суб`єктів господарювання в розрізі контрагентів, прав власності, обсягів закупівлі та реалізації у грошовому виразі, умов комерційних договорів.

Також у проекті змін не вирішується питання забезпечення гарантій непоширення відомостей, отриманих від суб`єктів господарювання у звітах.

Союз Ювелірів України закликає всіх учасників ювелірного ринку взяти активну участь в обговоренні проекту змін до наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 та висловлювати свої пропозиції до його положень на електронну пошту : vydolob@i.ua . Всі Ваші пропозиції будуть узагальнюватися по мірі їх надходження. Обговорення триватиме один місяць.

Крім того, на сайті Союзу Ювелірів України www.juvelir.org.ua розпочинається нове Інтернет-опитування щодо запропонованого Мінфіном проекту змін до наказу №894.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP