ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

22 січня 2015
У Києві відбулися Загальні збори учасників ювелірного ринку України (оновлено, фото)

22 січня 2015 р. у Конгрес-холі Державної фіскальної служби України в м. Києві відбулися Загальні збори учасників ювелірного ринку України.

У заході взяли участь 255 представників ювелірного ринку з усіх регіонів України, у тому числі з м. Донецька, м. Луганська та м. Сімферополя.

У роботі Загальних зборів взяли участь представники Союзу ювелірів України, Асоціації ювелірів України, у тому числі три регіональних директори АЮУ – А.Л. Мішин (м. Київ), Ю.С. Глухов (м. Харків), В.В. Мальований (м. Вінниця), а також учасники ювелірного ринку, які не входять до галузевих громадських об`єднань.

Також у Зборах взяли участь запрошені представники центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, керівники структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади:

ЛЯПІНА Ксенія Михайлівна – Голова Державної регуляторної служби України КУЖЕЛЬ Олександра Володимирівна – заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, народний депутат України
ПРОДАН Оксана Петрівна – народний депутат України КОБЦЕВ Михайло Валентинович – народний депутат України
ТРОЯН Владислав Володимирович – начальник Управління державної політики у сфері пробірного нагляду та документів суворої звітності Міністерства фінансів України КОСАРЧУК Віктор Петрович – директор Інформаційно-комунікаційного департаменту Державної фіскальної служби України

До участі у Загальних зборах були залучені представники засобів масової інформації.

До Порядку денного Зборів були включені та розглянуті наступні питання:


1. Про перегляд норм щодо введення з 01.01.2015 р збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за ставкою 10% від вартості основного дорогоцінного металу в сплаві за цінами Нацбанку при поданні ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю.


2. Про перегляд норм щодо обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями, які є платниками єдиного податку ІІ та ІІІ групи. Обговорення проектів законів України №1718 від 13.01.2015 р. та №1088 від 28.11.2014 р., внесених народним депутатом України О.П. Продан.


3. Про необхідність перегляду запроваджених Національним банком України обмежень на придбання банківських металів.


4. Про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції у сфері державного пробірного контролю» (реєстр. №1511 від 18.12.2014 р., внесений народним депутатом України О.В. Кужель).

Під час Зборів представниками переробної галузі було запропоновано та розглянуто додаткове питання про проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 березня 1999 р. № 383», оприлюднений Мінфіном для громадського обговорення 26.12.2014 р.

За результатами обговорення питань порядку денного учасники Зборів прийняли рішення:

РІШЕННЯ


Загальних зборів учасників ювелірного ринку України
22 січня 2015 року
м. Київ
(Конгрес-хол Державної фіскальної служби України, пл. Львівська, 8)

м. Київ 22 січня 2015 р.

З метою подолання системної соціально-економічної кризи та проведення необхідних та адекватних реформ, спрямованих на забезпечення сприятливих умов для подальшого розвитку підприємницького середовища в Україні, учасники Загальних зборів вирішили:

1. Звернутися до Голови Верховної Ради України, Прем`єр-міністра України, Міністерства фінансів України, Державної регуляторної служби України, Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народних депутатів України щодо необхідності термінового перегляду збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, який справляється (утримується) при поданні ювелірних виробів з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю шляхом його заміни на збір на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування за ставкою 1% доходу, отриманого від усіх операцій у сфері виготовлення, оптової, роздрібної, комісійної торгівлі ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння.

2. Звернутися до Голови Верховної Ради України, Міністерства фінансів України, Державної регуляторної служби України, Державної фіскальної служби України, Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики щодо необхідності скасування норм щодо обов`язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) фізичними особами-підприємцями, які є платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп, щодо необхідності комплексного перегляду законодавства у сфері застосування РРО. При цьому запровадити обов`язковість видачі товарного чеку кожному покупцеві.

3. Підтримати проекти законів України від 13.01.2015 р. №1718 та від 28.11.2014 р. №1088 щодо внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України у сфері застосування РРО, внесені народним депутатом України О.П. Продан, та звернутися до Голови Верховної Ради України з пропозицією про їх невідкладний розгляд.

4. Звернутися до Президента України, Прем`єр-міністра України, Голови Правління Національного банку України щодо необхідності перегляду запроваджених Національним банком України обмежень на придбання банківських металів з метою забезпечення відновлення постачання банківських металів для виробничих потреб ювелірної галузі.

5. Підтримати оголошену на Зборах позицію підприємств переробної галузі та подати Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 березня 1999 р. № 383», оприлюдненого для обговорення 26.12.2014 р.; звернутися до Державної регуляторної служби України щодо відмови в погодженні проекту регуляторного акту, як антиринкового та спрямованого на монополізацію сфери переробки відходів та брухту дорогоцінних металів.

6. Підтримати проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції у сфері державного пробірного контролю» (реєстр. №1511 від 18.12.2014 р., внесений народним депутатом України О.В. Кужель) з пропозицією доповнити його положеннями, яких потребують суб`єкти господарювання - учасники ювелірного ринку, а саме:


- скасування обов`язкового ведення обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та подання звітності щодо операцій з ними;


- скасування обмежень на поводження з утвореними в процесі виробництва відходами та брухтом дорогоцінних металів,


як проявів надмірного регулювання з боку Держави, що не відповідає європейській практиці та принципам державної регуляторної політики.

7. Для забезпечення виконання Рішення Загальних зборів затвердити Комісію у складі 6 осіб.

8. Обрати до складу Комісії з виконання Рішення Загальних зборів Видолоба Дмитра Вікторовича, Віленка Віталія Юрійовича, Грабовську Оксану Леонідівну, Гуцуляк Ларису Олександрівну, Маслову Олену Анатоліївну, Юнаша Дмитра Станіславовича.

9. Головою Комісії обрати Видолоба Дмитра Вікторовича.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP