ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

27 січня 2015
Про участь у роботі Конгресу українського бізнесу в м. Києві

Шановні учасники ювелірного ринку!

Сьогодні в Києві у виставковому центрі Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) відбувся Конгрес українського бізнесу, в роботі якого взяли участь понад 500 представників громадських об`єднань підприємців і бізнес-асоціацій.

Були обговорені проблемні питання податкової реформи, митної справи, налагодження соціального діалогу між владою та бізнесом та запропонована концепція нового суспільного договору.

До роботи Конгресу долучилися і представники ювелірної галузі. А саме, Комісією з виконання рішень Загальних зборів учасників ювелірного ринку 22 січня 2015 року надані пропозиції до Резолюції Конгресу українського бізнесу:


- розділ щодо податкової політики доповнити пунктом: «5.7. Переглянути кабальний для вітчизняних товаровиробників збір на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування при поданні на клеймування державним пробірним клеймом ювелірних виробів з дорогоцінних металів (тобто задовго до розміщення продукції на ринку та одержання доходу) за ставкою 10% вартості основного дорогоцінного металу в сплаві за цінами Нацбанку.
Замінити його на збір на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування за ставкою 1% доходу, одержаного від операцій з виготовлення ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння, оптової, роздрібної, комісійної торівлі ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння.»


- розділ щодо регуляторної політики доповнити пунктом: «7.17. Переглянути запроваджені Національним банком України обмеження на здійснення операцій з валютними цінностями, скасувати обмеження на придбання банківських металів для виробничих потреб.»

У тексті Резолюції Конгресу однією з вимог є зупинення дії прийнятих у грудні 2014 року законів у сфері фіскальної (бюджетної, адміністративної, податкової) політики, у сфері пенсійного забезпечення та соціального страхування, як такі, що суттєво збільшують податкове навантаження на бізнес та ускладнюють адміністрування податків і зборів. Ця вимога включає в себе зупинення норм Закону України від 28.12.2014 р. №71-VIII у частині запровадження обов`язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями, які є платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп.

(Фото: Сергій Доротич)
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP