ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

02 лютого 2015
Увага! Оголошення про проведення громадських слухань з проблем ювелірної галузі

Шановні учасники ювелірного ринку України!

За ініціативою Державної регуляторної служби України, яку очолює Ксенія Ляпіна, 10 лютого 2015 р. відбудуться громадські слухання з актуальних проблем ювелірної галузі.

Учасникам ювелірного ринку треба знову зібратися разом і донести владі бачення нашої галузі щодо питань оподаткування та державного регулювання сфери ювелірного виробництва та торгівлі.

Місце проведення: Державна регуляторна служба України, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 (біля ст. метро «Печерська»), 6-й поверх, зала засідань.

Час проведення: вівторок,10 лютого 2015 року, початок об 11:00, реєстрація учасників з 10:00.

До участі у громадських слуханнях запрошуються учасники ювелірного ринку – члени Союзу ювелірів України, Асоціації ювелірів України, а також ті, які не входять до жодного з об`єднань.

На громадських слуханнях будуть розглянуті основні напрямки та шляхи дерегуляції господарської діяльності у сфері ювелірного виробництва та торгівлі.

Під час громадських слухань будуть обговорені наступні питання:


- про необхідність прийняття законопроектів №1910 та №1911 від 02.02.2015 р. щодо перегляду збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування з ювелірних виробів;


- про необхідність прийняття законопроектів №1718 від 13.01.2015 р. та №1088 від 28.11.2014 р. щодо скасування обов`язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями, які є платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп, та щодо комплексного перегляду закону про РРО;


- про перегляд Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 06.04.1998 р. №84;


- про доцільність запровадження у сфері обігу дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та виробів з них нормативно-правового регулювання операцій з давальницькою сировиною, посередницьких послуг і здійснення операцій з «обміну» ювелірних виробів на брухт дорогоцінних металів;


- про перегляд Правил роздрібної торгівлі ювелірними та іншими побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.1999 р. №460 щодо запровадження обов`язкової видачі товарних чеків кожному покупцеві, легалізації Інтернет-торгівлі ювелірними виробами та внесення інших змін;


- про перегляд Правил комісійної торгівлі ювелірними та іншими побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 27.10.2004 р. №678.

До участі в громадських слуханнях запрошені представники Мінфіну, Державної пробірної служби, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, інших центральних органів виконавчої влади.

Попередня реєстрація на громадські слухання є обов`язковою! Це необхідно для подання списку учасників для перепусток у приміщення Державної регуляторної служби. Попередня реєстрація здійснюється шляхом направлення на електронну адресу info@juvelir.org.ua листа у довільній формі, з зазначенням назви суб`єкта господарювання, його адреси, контактного телефону, прізвища, ім`я, по батькові учасника громадських слухань.

Попередня реєстрація на учать у громадських слуханнях закінчиться о 15:00 п`ятниці, 6 лютого 2015 року. Звертаємо Вашу увагу на те, що зала засідань Державної регуляторної служби дозволяє вмістити не більше 100-120 осіб, у зв`язку з чим попередню реєстрацію може бути завершено раніше.

З повагою,
Голова Комісії з виконання рішень
Загальних зборів учасників ювелірного
ринку України в м. Києві 22.01.2015 р
Д.В. Видолоб    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua