ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

03 лютого 2015
Проблему застосування реєстраторів розрахункових операцій обговорили в Державній регуляторній службі України

Сьогодні у Державній регуляторній службі України, яку очолює Ксенія Ляпіна, відбулося засідання профільної робочої групи з питань адміністрування податків і зборів, проведення контролюючими органами податкових перевірок, застосування у підприємницькій діяльності реєстраторів розрахункових операцій.

Найбільш гостре питання, яке стояло в порядку денному засідання – обов`язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями, які є платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп.

Учасники засідання майже одностайно висловилися за те, що без комплексного реформування законодавчої бази з питань РРО недоцільно та ризиковано для малого бізнесу запроваджувати обов`язкове застосування касових апаратів. Оскільки діюче законодавство не захищає права підприємців, натомість створює передумови для адміністративного тиску на них та корупційних проявів.

Зокрема, представник ювелірної галузі України Дмитро Видолоб запропонував покроковий порядок вирішення цієї проблеми:

Крок 1 – скасувати запровадження обов`язкового застосування РРО фізичними особами-підприємцями, які є платниками єдиного податку;

Крок 2 – комплексно реформувати законодавчу базу з питань застосування РРО, виключити з неї питання обліку товарних запасів, які регулюються іншим законодавством, спростити порядок застосування РРО, ведення обліку та подання звітності;

Крок 3 – секторально, по кожній галузі або напрямку діяльності окремо приймати рішення щодо впровадження касових апаратів або обов`язкової видачі товарних чеків з визнанням їх не лише супровідними документами на товар, а й фіскальним документом.

Для реалізації перших двох кроків розроблені та зареєстровані у Верховній Раді України законопроекти №1718 від 13.01.2015 р. та №1088 від 28.11.2014 р., внесені народним депутатом України Оксаною Продан, до складу авторських колективів яких входить Дмитро Видолоб.

Пропозиція представника ювелірної галузі була підтримана всеукраїнським об`єднанням фармацевтів, ВОМСБ «Фортеця», ВГО «Союз захисту підприємництва» та багатьма іншими представниками інститутів громадянського суспільства.

Перший заступник Голови Державної регуляторної служби В.П. Задорожній висловився за необхідність діалогу між владою та бізнесом та за надання Службою політичної підтримки законопроектів №1718 та №1088.

Під час засідання робочої групи з цікавою доповіддю щодо скорочення та спрощення первинної документації бухгалтерського обліку виступив податковий консультант Томас Оттен (Німеччина), який пропонує Україні німецький шлях – скасувати затвердження форм первинних документів, запровадження інвойсів на заміну накладній, акту виконаних робіт, спрощення порядку доказування витрат, пов`язаних з господарською діяльністю.

Після закінчення засідання робочої групи Дмитро Видолоб обговорив технічні деталі проведення відкритих тематичних громадських слухань з проблемних питань ювелірної галузі, які відбудуться у Державній регуляторній службі України 10 лютого 2015 р., до участі в яких запрошуються представники Союзу ювелірів України, Асоціації ювелірів України, а також суб`єкти господарювання, які не входять до жодного з об`єднань.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua