ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

27 липня 2009
Держкомпідприємництво України підтримує пропозицію Союзу Ювелірів України про відміну ліцензування діяльності ювелірів і торговців ювелірними виробами.

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва вважає слушною пропозицію Союзу Ювелірів України про виключення з переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, виготовлення виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння, торгівлі виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння.

Про це йдеться в листі заступника Голови Комітету С.І. Третьякова від 02.07.2009 р. №7886 у відповідь на звернення президента Союзу Ювелірів України Дмитра Видолоба від 29.05.2009 р.

Держкомпідприємництво України, як спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань ліцензування, також офіційно повідомив про свою позицію Міністерство фінансів України як орган ліцензування.

Союз Ювелірів України неодноразово піднімає питання про необхідність відмовитися від морально застарілого і неефективного в сучасних умовах механізму ліцензування господарської діяльності з виготовлення ювелірних виробів та торгівлі ними.

У травні-червні 2009 року в чинне законодавство щодо ліцензування певних видів господарської діяльності були внесені значні зміни, після чого єдиною досяжною метою ліцензування ювелірного виробництва і торгівлі залишилося отримання інформації про місця здійснення господарської діяльності ліцензіатів. Але для одержання цієї інформації доцільно застосовувати простіші і зрозуміліші для підприємців механізми, що виключають будь-які прояви корупції.

Наприклад, з метою забезпечення контролю за якістю ювелірних виробів, розміщених на ринку, достатнім буде подання суб'єктами господарювання декларацій про наявність об'єктів торгівлі ювелірними виробами до Державної пробірної служби. А виготовлювачі і без цього подають інформацію про себе при щорічній реєстрації іменників.

Позиція Союзу Ювелірів України про доцільність відміни ліцензування ювелірного виробництва і торгівлі збігається з думкою Президента України В.А. Ющенка, який вносив до парламенту відповідний законопроект №1364 від 17.01.2008 р.

Також позиція нашої організації збігається з баченням Прем'єр-міністра України Ю.В. Тимошенко, яка вважає нісенітницею ліцензування ювелірного бізнесу, про що вона повідомила на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України 21.05.2009 р.

Позиція СЮУ про необхідність відміни ліцензування ювелірного бізнесу відповідає і думці екс-міністра фінансів України, народного депутата України Миколи Азарова, який 25.06.2009 р. голосував за відповідну поправку №14 до законопроекту №4581, внесену народним депутатом України Ксенією Ляпіною.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP