ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

25 липня 2008
Казенні підприємства пробірного контролю, які здійснюють клеймування ювелірних виробів, виводяться з-під керівництва Державної пробірної служби.

Казенні підприємства будуть підпорядковані Департаменту державного регулювання операцій з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та пробірного нагляду Мінфіну України.

Мінфін також буде затверджувати тарифи на пробірно-експертні послуги. Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України був розміщений 10 липня 2008 р. на веб-сайті Мінфіну (www.minfin.gov.ua) для громадського обговорення.

Після перепідпорядкування казенних підприємств пробірного контролю у віданні Департаменту Мінфіну будуть сконцентровані повноваження щодо видачі та анулювання ліцензій, контролю за дотриманням ліцензійних умов, клеймування ювелірних виробів державним пробірним клеймом, розроблення проектів нормативно-правових актів. Добре це чи погано для учасників ювелірного ринку, покаже час. Хоча досі ніколи концентрація великих регуляторних і контрольних повноважень в руках одного державного органу або його структурного підрозділу не була на користь підприємцям.

Як оцінюють ці події самі учасники ювелірного ринку та представники громадських об`єднань, читайте в газеті «Комментарии», №28 (134), 25.07.2008 р., с.7 (адреса статті в Інтернеті - http://www.comments.com.ua/?art=1216915645 ).

У Державної пробірної служби залишаться функції контролю за якістю ювелірних виробів, розміщених на ринку, проведення арбітражних аналізів дорогоцінних металів і сплавів тощо. Хоча, контрольні повноваження Державної пробірної служби можуть бути поставлені під сумнів через неприведення нею власних нормативних актів у відповідність до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності». Про це Союз Ювелірів України раніше вже інформував підприємницьку громаду. Мінфін неодноразово подавав до Уряду на розгляд проект постанови Кабміну щодо періодичності здійснення планових перевірок суб`єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, в залежності від критеріїв їх розподілу за ступінню ризику від їхньої діяльності. До речі, Мінфін частково врахував ряд зауважень Союзу Ювелірів України щодо змісту цього проекту постанови, які подавалися ще восени 2007 року.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP