ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

11 березня 2015
Відбулася робоча зустріч у Мінфіні

У Міністерстві фінансів України відбулася робоча зустріч президента Союзу ювелірів України Д.В. Видолоба з начальником Управління державної політики у сфері документів суворої звітності та пробірного нагляду В.В. Трояном.

Обговорювалися питання перегляду збору на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування з ювелірних виробів, проекту змін до Порядку сплати збору на ЗОДПС з окремих видів господарських операцій, перегляду норм Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними», Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, затвердженої наказом Мінфіну України від 06.04.1998 р. №84.

Зокрема, були обговорені різні бачення щодо перегляду збору з ювелірних виробів – і ті, що були вироблені на Загальних зборах учасників ювелірного ринку 22.01.2015 р. і були відображені у зареєстрованих народними депутатами України Оксаною Продан, Олександрою Кужель та Олександром Ксенжуком законопроектах №№1910 та 1911, які включені до порядку денного поточної сесії Верховної Ради України, і альтернативні варіанти, запропоновані окремими суб`єктами господарювання.

Наприклад, одним з таких альтернативних способів перегляду збору є встановлення фіксованої ставки на рівні 38 грн./1 г золота у виробах та 0,50 грн./1г срібла у виробах, проте без внесення змін до правових підстав і механізму сплати збору.

(Довідково: такий альтернативний спосіб перегляду збору не передбачений жодним з зареєстрованих у Верховній Раді України законопроектів, включених до порядку денного сесії. Це унеможливлює розгляд парламентом такого варіанту в найближчій або середньостроковій перспективі. Це ж, до речі, стосується і інших запропонованих деякими суб`єктами господарювання альтернативних варіантів - повернення до 5%-го збору, що діяв до 01.01.2015 р., або запровадження збору з роздрібної торгівлі ювелірними виробами за ставкою 5% або 10%.)

Щодо проекту змін до Порядку сплати збору з ювелірних виробів, до якого Союзом ювелірів України були подані зауваження, на робочій зустрічі обговорювалося питання запровадження суттєвої відстрочки зі сплати, яка могла би становити 90 днів на період перегляду правових підстав і механізму сплати збору.

Учасниками робочої зустрічі були обговорені питання внесення змін до Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними», проходження у Верховній Раді України законопроекту від 18.12.2014 р. №1511, зареєстрованого народним депутатом України Олександрою Кужель. Представником Мінфіну було поінформовано, що в міністерстві продовжується робота з розроблення законопроекту щодо комплексного перегляду системи державного регулювання та контролю в сфері операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням.

Були також обговорені питання перегляду та можливості скасування Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, затвердженої наказом Мінфіну України від 06.04.1998 р. №84, та запровадження методичних рекомендацій з обліку дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, які б використовувалися суб`єктами господарювання на добровільних засадах.

Пропонуємо всім зацікавленим учасникам ювелірного ринку активніше долучатися до процесів дерегуляції господарської діяльності в ювелірній галузі та направляти свої пропозиції на адресу Союзу ювелірів України – info@juvelir.org.ua, тел. (067) 537-83-87.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP