ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

12 серпня 2009
Чому Мінфін відмовляє фізособам-підпріємцям – учасникам ювелірного ринку у видачі копій ліцензії на кожне місце здійснення діяльності? А чи потрібно їм отримувати ці копії ліцензії?

Починаючи з 10.08.2009 р. Мінфін України припинив прийом документів і видачу копій ліцензій на провадження господарської діяльності у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння фізичним особам – підприємцям, які мають відповідні ліцензії. Багато підприємців були стурбовані цим фактом.

Проте при аналізі чинного законодавства з'ясовується, що фізичним особам – підприємцям немає необхідності отримувати копію ліцензії на кожне місце здійснення діяльності, що підлягає ліцензуванню. Фізична особа - підприємець може працювати на підставі своєї ліцензії на всій території України, згідно ст. 14 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності». Копію ліцензії на кожну філію або відокремлений підрозділ повинні отримувати лише господарські організації - юридичні особи. Таким чином Мінфін поступає правомірно.

12.08.2009 р. Дмитро Видолоб від імені Союзу Ювелірів України звернувся до Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, як спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері ліцензування, за відповідними роз'ясненнями з метою однозначного тлумачення норм законодавства органом ліцензування, громадськими об'єднаннями учасників ювелірного ринку і суб'єктами господарювання.

У запиті також була викладена позиція Союзу Ювелірів України щодо отримання копій ліцензії фізичними особами-підприємцями. Ознайомитися з витягом з листа Союзу Ювелірів України ви можете тут.

Союз Ювелірів України розраховує на те, що офіційне роз'яснення Держкомпідприємництва України остаточно прояснить ситуацію відносно необхідності одержання та порядку видачі ліцензіатам, зареєстрованим як фізичні особи – підприємці, копій ліцензії на кожне місце здійснення діяльності у сфері обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

У листі Союзу Ювелірів України є посилання на Закон України від 25.06.2009 р. №1571-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо подальшого вдосконалення порядку ліцензування господарської діяльності». Представники Союзу Ювелірів України також брали участь в громадському обговоренні цього закону як проекту і виступали за його прийняття, брали участь в засіданнях у засіданнях профільного Комітету Верховної Ради України з питань промислової, регуляторної політики і підприємництва.




    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України






Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP